Top 10 Beileidskarten mit Umschlag Hochwertig – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LifeDesign

#ad

Sada smutečních karet 5 ks. Vyjádřete soustrast, ručně vyrobený, kondolenční karty DIN A6, kondolenční karty s obálkou, kvalitní, LifeDesign 5 x smuteční karty s obálkou ušlechtilé, moderní & citlivé

#ad
LifeDesign #ad - Pro každou kartičku je přiložena obálka. Vhodná příležitost: s lifedesign najdete v našem sortimentu také vhodné pohlednice pro jiné příležitosti, jako jsou Vánoce nebo pro vyjádření Vašich blahopřání. Všestranný: vnitřní strana smuteční karty je prázdná a nabízí tak mnoho místa pro vaši osobní účast, smutek, soucit a vyjádření srdečné soustrasti.

Smuteční přísloví pro blahopřání: jako smuteční výroky se hodí citáty, básně, vyjádření soustrasti, osobní & láskyplná slova nebo náboženské smuteční výroky. Vyjádření pocitu: smuteční karta může poskytnout těm, hodně útěchy a vědomí, kteří zůstali, že nejste ve svém zármutku sami. Sada sňatkových karet: sada obsahuje 5 citlivých smutečních karet s vhodnými obálkami. Silný papír: stylové kondolenční karty s obálkou jsou vhodné pro běžné druhy tužek a lze je velmi dobře popsat, aniž by se rozmazávaly.

To šetří životní prostředí, podporuje domácí hospodářství a slibuje kvalitu. Díky tomu můžete karty sami vytvořit a formulovat odpovídající rčení nebo slova. Jedinečný design: kondolenční karty jsou obzvláště láskyplně ručně malované v moderním akvarelovém stylu Watercolour ručně a propůjčují pohlednicím půvab. Vhodné dopisní obálky C6 jsou přiloženy.
ZnačkaLifeDesign #ad
VýrobceLifeDesign #ad
Výška0.31
Délka6.38
Šířka4.49

2. Hallmark

#ad

Hallmark Trauerkarten Sortimentspack 5 Kondolenzkarten mit Umschlag

#ad
Hallmark #ad - Packung mit fünf karten enthält jeweils eine mitfühlende Stimmung, mit viel Platz, um Ihre eigene unterstützende Nachricht zu schreiben. Trauerkarten messen 12, 7 x 18, 3 cm und werden mit passenden Umschlägen geliefert.

Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Gedruckt auf hochwertigem papier. Greifen sie nach diesem beileidskarten-set, wenn ein Freund oder Familienmitglied einen Verlust erlebt. Mit fünf einzigartigen Designs haben Sie sicher eines, das die richtige Note trifft. Wenn ihre lieben sie am meisten brauchen, dass Sie die perfekte Möglichkeit haben, zu sagen, sorgt diese Packung Karten dafür, dass Sie an sie zur Hand denken.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC #ad
Výška0.13
Délka5.75
Šířka8.31
Číslo dílu1995RZC1910
Modelka1995RZC1910

3. Hallmark

#ad

Babyparty-Karten, modernes Grün, Hallmark 24 handgefertigte Grußkarten in verschiedenen Boxen, Trauerkarten, Dankeskarten, Geburtstagskarten, Hochzeitskarten

#ad
Hallmark #ad - 24 premium-karten, herzliche wünsche und Verzierungen wie Glitzer, die warme, Edelsteine und Bänder zeigen, machen jeden Empfänger etwas ganz Besonderes. Gedruckt auf hochwertigem papier. Ein tolles geschenk für jeden, der gerne Karten verschickt.

Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Lustiges und festliches karten-box-set enthält alles, um das ganze Jahr zu feiern: 24 einzeln verpackte Grußkarten mit passenden Umschlägen und eine Karten-Organizer-Box mit Trennwänden, was Sie brauchen, um Karten ordentlich zu halten. Jede karte wird individuell mit verschiedenen Verzierungen und Grafiken gefertigt, was diese Box zu einem unglaublichen Angebot macht.

Dieses set enthält 10 geburtstagskarten; 3 karten für alle gelegenheiten; 2 grußkarten, Jubiläumskarte, Liebeskarte, leere Karten und Beileidskarten; und 1 Baby-Karte, Dankeskarte und Glückwunschkarte. Jede kartengröße variiert, zusätzliches Porto kann erforderlich sein.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark #ad
Výška6.81
Délka0.1
Hmotnost1.91
Šířka4.69
Číslo dílu5EDX1107
Modelka5EDX1107

4. pamindo

#ad

Pamindo® Speciální smuteční přání kvalitní a ušlechtilé ze dřeva s obálkou A6 – bambusová karta jako upřímná karta při smrti, kondolenční karta – pampeliška s texturou

#ad
pamindo #ad - Vysoká kvalita – naše kvalitní smuteční karty s obálkou vyrábíme láskyplnou ruční prací z neošetřeného bambusu. Perfektní karta pro vyjádření soustrasti. S vloženým papírem – máte na výběr.

Stabilní a robustní – kondolenční karty ze dřeva, které i po mnoha letech poskytuje útěchu. Díky detailnímu květinovému designu je blahopřání soustrasti obzvlášť ušlechtilou. Pro popis karty smuteční z bambusu můžete použít přiložený vkládací list nebo napsat přímo na dřevo. Sada pohlednic – kondolenční karty s obálkou ve formátu a6 k vám přicházejí včetně černého vloženého papíru.

Stabilní karta z bambusového dřeva se neohýbá a na rozdíl od běžných papírových karet se nemůže zlomit. Různé motivy – dřevěné pohlednice jsou k dostání v různých designech a velikostech, takže u nás najdete vhodnou bambusovou kartu pro každou příležitost.
Značkapamindo #ad
Výrobcepamindo products GmbH #ad
Výška0.01
Délka5.87
Šířka4.29
Číslo díluBSGRBAK200.PB6
ModelkaBSGRBAK200.PB6

5. Joli Coon

#ad

Joli Coon Upřímná soustrast skládací přání s obálkou a voskovou pečetí, kondolenční karta

#ad
Joli Coon #ad - Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený v horké fólii z růžového zlata, vytištěný na designovém papíře 350 g a k tomu je k dispozici prémiová dopisní obálka s decentním pečeťem.

Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Naše blahopřání moje upřímná soustrast je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou kartu. Protože příroda k nám patří, sáhneš zde k výrobku, stejně jako my k ní, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben. V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, co si přeješ.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka7.09
Šířka4.92
Číslo díluGrau-KK-Beileid

6. Rileys & Co

#ad

Abschlussfeier, Beerdigung Regenbogen, Business, blanko, Rileys & Co Dankeskarten mit passenden Umschlägen, Geschenkkarten, Babyparty, perfekt für Hochzeit, Goldfolie

#ad
Rileys & Co #ad - Jede karte hat reichlich platz, 2 x 15, 2 x 15, sodass lange, es ist am besten geeignet für Hochzeiten, Abschlussfeiern und Babypartys. Keine fragen, keine rücksendungen. Sie erhalten ein komplettes Set mit 50 Karten, 10 von jedem Design, mit passenden Umschlägen. Wenn sie aus irgendeinem grund unzufrieden sind wir versprechen, dass Sie es nicht sein werden!, senden Sie uns einfach eine Nachricht für eine volle Rückerstattung oder Ersatz.

Erhältlich in Marineblau und Salbeigrün. Nicht durchsichtig. Seien sie versichert, auch wenn Sie dicke Marker verwenden. Fünf goldfolien-designs – rileys regenbogen-dankeskarten sind aus nicht glänzendem, schwerem Papier mit Goldfolien-Finish. Jede karte ist resistent gegen Verschmieren und Fingerabdrücke. 100% kundengarantie versprechen. Gefaltete 10, 2 cm große karten – jede karte lässt sich auf 10, um ihre handgeschriebene notiz und danke zu schreiben.

Die karten sind mit passenden umschlag-Designs auf der Innenseite gepaart, damit Ihr Empfänger nicht sehen kann, was sich darin befindet. Hochwertiger vorrat – jede karte ist aus hochwertigem papier hergestellt, dass keine Blutungen auftreten, mit einem geprägten Gold-Finish. Passende briefumschläge – die kleinsten details können manchmal der letzte Schliff sein, der die Wertschätzung und Dankbarkeit vervollständigt. Perfekt für jeden anlass, 2 cm in der Größe zusammenfalten, durchdachte Dankesnoten möglich sind.
ZnačkaRileys & Co #ad
Výška0.39
Délka5.98
Šířka4.02
Číslo díluRCo-TY
ModelkaArc-en-ciel

7. Edition Seidel

#ad

Edition Seidel Prémiové smuteční přání s obálkou. Kondolenční přání smuteční přání s nápisem Pero Hand in tichá účast srdečná soustrast rozloučení účast soucit T1032 SW022

#ad
Edition Seidel #ad - Překrásná karta, která vyjadřuje zvláštní ocenění. Pičková kvalita: formát karty je 11, 5 x 17, 0 cm. Nejlepší kvalita.

Podívejte se také na naše další karty a sortimenty. Pohlednice se dodává s barevně sladěnou dopisní obálkou. Inovativní design: náš mladý kreativní tým navrhuje karty s láskou pro krásný design. Bezkonkurenční: vysoce kvalitní designová prémiová smuteční karta pro nejvyšší nároky. Seidel verlag. Jedná se o dvojitou kartu / skládací kartu bez vnitřního textu. Vysoce kvalitní papír vytištěný v Německu. Prémiový ofsetový tisk. Děkujeme.
ZnačkaEdition Seidel #ad
VýrobceSeidel Verlag GmbH #ad
Výška0.04
Délka4.53
Šířka6.89
Číslo dílu21760
Modelka21760

8. Heimonie

#ad

Poukaz na Vánoce, pozvánka k vlastnímu vytvoření, Poukázka k vlastnímu vyplnění stíracími nálepkami – stírací karta k popisu – karta jako poukázka do kina, divadlo, poukázka na jídlo

#ad
Heimonie #ad - Ideální jako poukázka do kina, poukázka na jídlo, výlety, divadelní poukázka, společný čas, cestovní poukaz a mnoho dalšího!. Přizpůsobitelné pro mnoho událostí – stírací přání lze jednoduše popsat a je perfektním nápadem na dárek pro mnoho různých příležitostí.

Osoba, která má být obdarována, může překvapení setřít po obdržení karty. Jedinečný nápad na dárek – naše stírací karta se zlatými lístky je zvláštní a jedinečnou možností, jak darovat zvláštní událost nebo pozvánku. Skutečný poutač pozornosti! silnější, ušlechtilý design – stírací karta se skládá z obzvlášť silného, vysoce kvalitního kartonu na pohlednice silnější než u mnoha jiných karet. To propůjčuje stírací poukázce ušlechtilý dotek a dobrou stabilitu. Zdokonalený zlatou fólií – náš dárkový poukaz je opatřen zlatou povrchovou úpravou horkou fólií.

Díky této úpravě je dosaženo zlatě lesklého povrchu, který kartě propůjčuje mimořádnou exkluzivitu. Vše v jedné dárkové sadě – naše sada poukazových karet obsahuje vedle prázdné karty s poukázkou ještě zlatou obálku a odpovídající stírací štítek. Jednoduše popište zlatou jízdenku, přelepte pole stírací nálepkou, zabalte kartičku do zlaté obálky a hotovo je nezapomenutelný nápad na dárek.
ZnačkaHeimonie #ad
Výška0.01
Délka3.54
Šířka7.87
Číslo dílu4-H2-Heimonie-Goldenes-Ticket

9. Holzgrusskarten.at

#ad

Sochor, dárková kartička, skládací kartička, pohlednice, Originální dřevěné blahopřání, motiv "Strom života" z třešňového dřeva, kartička, pohlednice

#ad
Holzgrusskarten.at #ad - Nejvyšší kvalita – dárkové karty jsou vyrobeny z pravého třešňového dřeva a následně jsou vyryté jedinečné motivy. Díky kvalitnímu designu skutečně upoutají pozornost. Jedinečný dárek – s našimi mnohostrannými pohlednicemi můžete jednoduše udělat malou radost své rodině, kartičku, přátelům, partnerům a známým.

Vaše výhody – ke skládací kartě o rozměrech 133 x 133 mm se dodává také krémová obálka. Unikáty ze dřeva – díky preciznímu zpracování a jemné vrstvě papíru na vnitřní straně lze pohlednice zcela jednoduše složit a popsat. Pro ochranu před vnějšími vlivy je navíc zabaleno v celofánu.

Díky jedinečnému dřevěnému žilkování, stopám větví a růstovým prstencům se každá karta stane unikátem. Samozřejmě můžete naše pohlednice bez problémů použít také jako pohlednici, pozvánku nebo jako dárkovou kartu. Vyrobeno s láskou – naše elegantní skládací karty jsou univerzálním uměleckým dílem.
ZnačkaHolzgrusskarten.at #ad
Výrobceholzgrusskarten.at #ad
Výška0.01
Délka5.24
Šířka5.24
Číslo díluASC109

10. Hallmark

#ad

Hallmark Smuteční přání "Wishing You Peace" – malé, v angličtině

#ad
Hallmark #ad - S touto krásnou kartou od Hallmark můžete vyjádřit soustrast a soucit. Provedení: krátká zpráva uvnitř. Obsahuje: bílá obálka. Britská standardní velikost dopisu.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark #ad
Výška7.09
Délka6.3
Hmotnost0.04
Šířka0.08
Číslo dílu25451827
Modelka25451827