Top 10 Besen mit Stiel Draußen – Metly a košťata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardena

#ad

Smeták Gardena Combisystem, vícebarevné

#ad
Gardena #ad - Dekorační zboží nepatří k obsahu dodávky. Se jedná o originálně balené nové zboží a ne o výstavní kusy. Poštovné zdarma od ceny 29, 00 euro za celou objednávku. Včetně faktury s deklarovanou částkou dph. V případě pochybností platí barva popisu a ne obrázku.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška9
Délka16
Hmotnost1.05
Šířka2
Číslo dílu3622
Modelka03622-20
ZárukaGardena gewährt eine garantie, die sich auf alle wesentlichen mängel des gerätes bezieht, die nachweislich auf material- oder fabrikationsfehler zurückzuführen sind. Sie erfolgt durch die ersatzlieferung eines einwandfreien gerätes oder durch die kostenlose reparatur des eingesandten gerätes nach unserer wahl, wenn folgende voraussetzungen gewährleistet sind: • das gerät wurde sachgemäß und laut den empfehlungen gem. Betriebsanleitung behandelt. • es wurde weder vom käufer noch von einem dritten versucht, das gerät zu reparieren. Weitere bestimmungen gem. Bertriebsanleitung.

2. WOLF Garten

#ad

37 cm, červené, WOLF Garten Š 400 M silniční koště

#ad
WOLF Garten #ad - Násadka: zM 140 Wolf-garten - Made in Germany. Pracovní šířka: 35 cm. Dvůr a ulice bez námahy vyčistěte za každého počasí. Doporučené. Vnitřní štětiny ve tvaru x a různé materiály štětin zajišťují 2krát rychlejší čištění série X-tra Clean.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceMTD #ad
Výška15.75
Délka11.81
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo dílu71ANA016650
Modelka71ANA016650

3. Gardena

#ad

Gardena 3621-20 cs-silniční koště

#ad
Gardena #ad - Pracovní šířka 45 cm. Kryt odolný proti nárazu. Vysoce kvalitní plast. Integrovaná škrábací hrana. Hebké štětiny z polypropylenu.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena #ad
Výška2.36
Délka15.67
Hmotnost0.99
Šířka8.27
Číslo díluB004I65GYW
Modelka3621-U

4. Garronda

#ad

Garronda Syntetický ruční smeták s krátkou rukojetí 2 kusy černá/zelená

#ad
Garronda #ad - Malé smetáky pro zametání suchého a sypkého materiálu. Značka garronda nabízí ve svém sortimentu příslušenství pro zahradu, rýč, ruční smeták.

Naše skleníky vám pomohou při pěstování nových rostlin, sadu na zametání, balkon a terasu. Smeták; ruční smeták; dřevěná rukojeť; plastové štětiny PET; sada 2 ks; vyrobeno v EU. S námi se postaráte o své rostliny a udržíte pořádek. Ruční smetáky se snadno používají a udržují je čisté. U nás najdete zahradní nářadí, mini zahradní vidličku, které mohou později ozdobit vaše prostory v našem elegantním keramickém květináči a plastu. Lehké a praktické; užitečné při čištění doma, na balkóně, na terase nebo na zahradě.
ZnačkaGarronda #ad
VýrobceGarronda #ad
Výška2.76
Délka11.42
Hmotnost0.55
Šířka1.57

5. Gardena

#ad

Variabilní pracovní úhel 3634-20, Gardena Combisystem úhlový smeták: komfortní rohový smeták k odstraňování např. pavučin v rozích

#ad
Gardena #ad - Praktické: pracovní úhel lze individuálně přizpůsobit pomocí rychlouzávěru. Rozsah dodávky: 1x úhlový smeták Gardena combisystem. Isté až do nejmenšího rohu: kompaktní a štíhlý design pro čisté rohy a úhly. Kompatibilní: rohový smeták lze kombinovat se všemi násadami combisystem. Pevné spojení: Úhlový smeták se jednoduše zasune na násadu a pevně přišroubuje a neviklá se spojka.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.86
Šířka0.39
Číslo dílu03634-20
Modelka03634-20
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

6. SIDCO

#ad

SIDCO Speciální smetáček na drápky, smeták, zahrada, domácnost, teleskopická násada 45, smeták na silnici

#ad
SIDCO #ad - Koště na drápky od sidco se právem od tajného tipu staly absolutním závodníkem! náš zelenožlutý speciální smeták se silně zahnutými, flexibilními štětinami vám velmi usnadní namáhavé čištění podlahy. Hodí se ke smíchání listí, rostlinného odpadu a nečistot.

Použijte čisticí pomůcku také pro odstranění prachu a pavučin na stropech a stěnách. Naše teleskopická tyč lze nastavit od 84 do 136 cm. Také velmi drsné podlahové krytiny, jako je přírodní kámen a beton, lze rychle a jednoduše pomocí hlavy smetáku čistě smést. Upevnění teleskopické tyče s plynule nastavitelnou délkou je zcela jednoduché, protože na dřevěném těle je připevněn robustní kovový závit.

Zajistěte si kvalitu od německého výrobce s tímto spolehlivým domácím pomocníkem! hlava kartáčku měří cca 45 x 10 x 10 cm a má závit s cca 2, 4 cm průměr. Protože jsou efektivní štětiny vyrobeny z plastu, je smetáček extrémně odolný. Díky promyšlenému designu je individuálně nastavitelný smeták ideální pro venkovní použití a obzvláště dobře se dostane do úzkých drážek a nepřístupných rohů.
ZnačkaSIDCO #ad
VýrobceSIDCO GmbH #ad
Výška17.72
Délka3.94
Šířka0.01
Číslo dílu05034

7. WOLF Garten

#ad

WOLF Garten, Multi-Star terasový koště TB 350 M; praktický koště k čištění schodů, úzkých cest s deskami a teras; pracovní šířka: 35 cm; 71ANA018650, único

#ad
WOLF Garten #ad - Zadní štětiny ve tvaru x a různé materiály štětin zajišťují 2krát rychlejší čištění řada X-tra Clean. Pracovní šířka: 35cm. Doporučená násadka: zm 140 / ZM-A 140 . Praktický smeták pro čištění schodů, úzkých cest s deskami a teras.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceMTD #ad
Výška13.78
Délka11.81
Hmotnost0.92
Šířka3.94
Číslo dílu71ANA018650
Modelka71ANA018650

8. Gardi Rex

#ad

Gartenwegen, Steingärten und Bodenstrukturen Geeignet, Besen mit Geschwungenen Borsten, GardiREX Krallenbesen mit Teleskopstiel Ausziehbar, Set 45cm breit, Grün/Gelb, Bürste für Gartenreinigung

#ad
Gardi Rex #ad - Breiter: der extra breite besenkopf sorgt für eine besonders schnelle Reinigung, da dieser mit einer Bewegung deutlich mehr Schmutz aufnimmt. GrÜndlich: die geschwungenen borsten des Krallenbesens garantieren eine gründliche, schnelle und einfache Schmutzaufnahme auf nahezu allen Untergründen.

Vielseitig: hervorragend geeignet für die Säuberung von Gartenwegen, Steingärten und komplizierten Bodenstrukturen Sogar bei leichtem Schneefall kann der Krallenbesen zum Einsatz kommen. Teleskopstiel: mit dem verstellbaren stiel können Sie mit dem Krallenbesen selbst höhere Ecken erreichen Ausziehbar ist der Stiel von 85 auf 147 cm. Krallenbesen: mit seinen gebogenen Kunststoffborsten überzeugt dieser Kehrbesen mit einem enorm hohen Reinigungseffekt Inhalt: 1 Besen und 1 Teleskopstange.
ZnačkaGardi Rex #ad
VýrobceBroszio #ad
Výška3.94
Délka34.25
Hmotnost1.1
Šířka5.51
Číslo dílu21091
Modelka21091

9. FRITZE

#ad

FRITZE Zahradní košťata 45 cm široká

#ad
FRITZE #ad - Flexibilní a ohnuté štětiny drápkového koště čistí všechny podklady, usnadňují vám zametání a šetří čas. S masivním, nerezovým zinkovým držákem.

Koště fritze na drápy pro dvůr a zahradu je díky svému extrémnímu hloubkovému účinku klasikou mezi koštětky drápků. Dné koště se lépe nepřizpůsobí nerovným povrchům – objevte všestrannost a účinnost zametání tohoto koštěte. Koště fritze-krápová fritéza – vyrobeno v Německu. Koště se smetí na desky, asfalt, schodiště, listí a nečistoty ze zahradních cest a dlážděných kamenů, umělý trávník nebo na zelené plochy. Zametejte bez námahy jehličí na stromy, beton, skalky nebo závěsů a valníků.
ZnačkaFRITZE #ad
Číslo dílu1002570971

10. Novaliv

#ad

30 cm, zahradní smeták smeták smeták + lopatka na smetí, Sada košťat na drápky 30 cm plast s teleskopickou násadou, sada ruční smeták, zahnuté štětiny

#ad
Novaliv #ad - Rozsah dodávky: obdržíte koště na drápky a sadu lopatky na smetí, která se skládá z ručního smetáku a lopaty značky Novaliv. Tento ruční smeták lze úsporně uložit do lopaty.

Lopata na smetí: délka cca 34 cm, šířka cca 27 cm. Teleskopický roztažitelný silniční smeták: délka žlutá cca 96 – 140 cm. Vyhněte se bolestem zad díky nesprávnému držení těla teleskopickým smetákem. Objem cca 3 litry s kvalitní gumovou lištou, ruční smeták: délka cca 27 cm, šířka cca 8 cm. Ruční smeták má zakřivené speciální štětiny z elastanu. Teleskopická rukojeť je individuálně nastavitelná. Průměr: cca 3 cm kartáč plast cca 30 cm, štětiny elaston zelené cca 7, 5 cm.
ZnačkaNovaliv #ad
VýrobceNovaliv #ad
Výška2.36
Délka57.09
Šířka11.81