Top 10 Gartenhacke Mit Stiel – Zahradní motyky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fiskars

#ad

Fiskars kovaný krumpáč

#ad
Fiskars #ad - Rozsah dodávky: 1x fiskars špičatá a široká háčka, barva: černá/oranžová, hmotnost: 3 kg, materiál: Plast zesílený uhlíkovou ocelí/skleněnými vlákny, délka: 90 cm, 1002209. Pičaté a široké pletivo pro hrubé práce na tvrdých, extra široká strana sekání: pro kopání nebo řezání kořenů, kamenitých půdách v zahradě, krajková strana: ideální pro odstraňování kamenů nebo pařezů.

Pevné držení a ochrana zápěstí díky protiskluzové a antivibrační rukojeti, vydrží vysoké zatížení díky stabilní rukojeti zesílené skelným vláknem, perfektní rovnováha mezi hlavou a rukojetí pro efektivní švih.

Naostřená čtyřhranná špička k odstranění tvrdších materiálů, jako jsou pařezy, ostře broušená strana pro snadné proražení kořenů. Dlouhá životnost hlavy z uhlíkové oceli a plastové rukojeti zesílené skleněnými vlákny, jednoduché nasunutí oválné hlavy na kónicky tvarovanou násadu, pečeť "Bezpečnost testována", finský design.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška2.76
Délka51.42
Hmotnost5.97
Šířka5.75
Číslo dílu1002209
Modelka1002209

2. Gardena

#ad

Gardena combisystem zahradní motyka: motyka s listem ve tvaru srdce, z vysoce kvalitní oceli, potažená duroplastem 3215-20, pracovní šířka 7 cm, 2 hroty

#ad
Gardena #ad - Nekývající se spojení: nástavec se jednoduše zasune na násadu a našroubuje se pevně, spojení se nevikne a spolehlivě drží. Flexibilně použitelný: zahradní motyku lze kombinovat s každou násadou Gardena combisystem a je tak individuálně přizpůsobitelná vašim potřebám.

Etrné k rostlinám a flexibilní: s pracovní šířkou pouhých 7 cm se plevel ve tvaru srdce ideálně hodí k práci v těsně stojících kulturách – k sekání, pletí, větrání, rýhování nebo vyrovnání. Speciální ochrana proti korozi: Motýlek je vyroben z kvalitní oceli a navíc potažený duroplastem. Rozsah dodávky: 1x gardena combisystem zahradní motyka 7 cm násada není součástí dodávky, k dostání samostatně.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška2.76
Délka8.54
Hmotnost0.66
Šířka5.43
Číslo díluG3215-20
Modelka3215-20
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

3. SHW-FIRE

#ad

Ostrou motykou – násada z jasanového dřeva 135 cm, SHW-FIRE Tvrdé dno Reuthacke s kovanou

#ad
SHW-FIRE #ad - Začněte stejně: vybalit a ihned nasaďte, protože jsme pro vás motyku již namontovali. Kvalita: více než 420 let zkušeností v oblasti kování z Německa. Ostrá: s ostrou hranou pracujte bez námahy v silně zakořeněné zemi. Jednoduché: v terénu a na zahradě jednoduše odstraňte růže, kořeny a snadno odstraníte plevel. Robustní: ručně kovaná speciální ocel made in Germany v profesionální kvalitě, která velmi vydrží, protože je silná.
ZnačkaSHW-FIRE #ad
VýrobceSHW Friedrichstal #ad
Číslo dílu59054

4. Gardena

#ad

Vyrobeno z recyklovatelného materiálu 17401-20, tvar S, perfektní držení na AST, Gardena Combisystem háky: háčky na stromek pro rozmanité použití při zahradních pracích

#ad
Gardena #ad - Háček má podíl oceli ze 100% recyklovatelného materiálu. Háček na větve lze kombinovat se všemi stonky. Rozsah dodávky: 1x combisystem hák na větve.

Bezpečné spojení: nasazovací háček na větve zapadne do násady a je podrážděn zajišťovacím šroubem, aby byla zaručena příjemná práce bez kývání. Praktický design: inteligentní tvar háčku s zajišťuje perfektní usazení na větvích a větvích. Rozmanité použití: pomocí háčku můžete uvolnit ovoce ze stromu, větvičky lehce protřepat, vytáhnout odříznuté větve, odstranit sníh a podepřít strom a jeho větve. Flexibilní možnosti kombinací: gardena combisystem nabízí mnoho možností díky vyměnitelným nástavcům pro každou zahradní práci.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGARDENA #ad
Výška8.86
Délka10.16
Hmotnost0.51
Šířka1.02
Číslo dílu17401-20
Modelka17401-20
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

5. SHW-FIRE

#ad

135 cm stopka – zahradní motyka pro optimální výsledky, SHW-FIRE Sekáč na brambory – 4 hroty

#ad
SHW-FIRE #ad - Jednoduché: v terénu a na zahradě jednoduše uvolněte půdu, pro sklizeň brambor nebo snadné vychytávání sena a trávy. Robustní: vysoce kovaná speciální ocel made in Germany v profesionální kvalitě, která velmi vydrží, protože je silná. Začněte stejně: vybalit a ihned nasaďte, protože jsme pro vás motyku již namontovali. Výkonný: díky ergonomicky tvarované rukojeti z jasanového dřeva se motyka snadno a silně používá. Kvalita: více než 420 let zkušeností v oblasti kování z Německa.
ZnačkaSHW-FIRE #ad
VýrobceSHW Friedrichstal #ad
Hmotnost2.65
Číslo dílu59008

6. SHW-FIRE

#ad

SHW-FIRE Zahradní motyka Ulmer – násada na jasanové dřevo 135 cm – nářadí pro jednoduché zahradníky

#ad
SHW-FIRE #ad - Rozměry: celková délka rozměr listu 190 mm; celková délka dřevěné násady 1350 mm; celková hmotnost cca 1500 g. Vysoce kvalitní materiál: prvotřídní kované motyky ze speciální oceli; broušené funkční hrany; samoostřící; 1A násada z jasanového dřeva z tuzemských lesů; rukojeť dobře padne do ruky; oválný průřez; certifikováno PEFC.

Kvalitní zahradní přístroj: dvojí funkční nástroje; ideální pro snadné zpracování půdy a záhonů a odstraňování plevele a kořenů; s praktickým otvorem pro zavěšení pro snadné uložení. Vyrobeno v německu: robustní zahradní motyky z tradiční manufaktury shw kování z černého lesa; ideální pro sekání, pletení, větrání nebo zpracování kořenů na zahradě a záhonech.

Rozsah dodávky: 1 x originální zahradní motyčka shw-fire se širokým listem; se speciálně zaklíněnou rukojetí na jasan pro extra pevné usazení a zabraňuje vypadnutí a kývání listu.
ZnačkaSHW-FIRE #ad
VýrobceSHW Friedrichstal #ad
Hmotnost0.88

7. SHW-FIRE

#ad

SHW-FIRE Zahradní motyka – loupežnická motyka se širokým listem, robustní kovaná se 105 cm jasanovou násadou

#ad
SHW-FIRE #ad - Vysoce kvalitní materiál: vysoce kvalitní kované chlebové pletivo; se širokým listem; s rukojetí z jasanového dřeva z tuzemských lesů; velikost šetrná k zádům.

Rozměry: hmotnost 1800 g; výška listu 430 mm; délka násady 1050 mm. Praktické zahradní zařízení: dvojí funkční nástroj se širokým listem pro ročování, pěstování a přesazování; univerzálně určený pro zahradnické práce; používá se k založení záhonu, stejně jako pro obecné zpracování hrobů a pro oddělení kořenů; s pevnou násadou jasanu je motyka robustním pomocníkem na zahradě. Rozsah dodávky: 1 x originální sHW-FIRE pekáč se širokým listem. Vyrobeno v německu: ručně kované stabilní háky na duše z tradiční manufaktury SHW kování z Schwarzwaldu; perfektně vhodné pro vášnivé amatérské zahradníky.
ZnačkaSHW-FIRE #ad
VýrobceSHW Friedrichstal #ad
Číslo dílu59170

8. SHW-FIRE

#ad

SHW-FIRE Zahradní motyka se 3 hroty, design krasa, 135 cm, kvalitně kovaná pro optimální podporu

#ad
SHW-FIRE #ad - Vyrobeno v německu: ručně kované zahradní motyky z tradiční manufaktury SHW kování z Schwarzwaldu; pro záhony a půdu na zahradě.

Rozměry: celková délka rozměry listu 200 mm; celková délka dřevěné násady 1350 mm; hmotnost hlavy 900 g; celková hmotnost 1460 g. Vysoce kvalitní materiál: kovaný kras ze speciální oceli; tři tupé hroty; 1A násada z jasanového dřeva z tuzemských lesů. Rozsah dodávky: 1x originální shw-FIRE kras se třemi hroty; s dlouhou násadou na jasan. Zahradnické zařízení: ideální kotleta pro uvolnění půdy a pro sklizeň plodů na zahradě a na poli; s praktickým otvorem pro zavěšení pro snadné uložení.
ZnačkaSHW-FIRE #ad
VýrobceSHW Friedrichstal #ad
Číslo dílu59009

9. Gardena

#ad

Ochrana proti korozi, Gardena combisystem malé háčky: malá zahradní motyka pro kypření půdy a plevel, odolná vůči nečistotám, prodloužitelná 8913-20

#ad
Gardena #ad - Vysoce kvalitní a s dlouhou životností: skládá se z vysoce kvalitní oceli, povrchová úprava Duraplast chrání před korozí. Práce bez ohýbání: rukojeť lze odejmout a nahradit násadou combisystem. Komfortní manipulace: ergonomická, zahnutá rukojeť je odolná proti sklouznutí. Rozsah dodávky: 1x gardena combisystem malý háček, Gardena záruka 25 let. Praktické dvojité zařízení: motyka se hodí k uvolnění půdy a k pletí plevele.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška2.05
Délka14.41
Hmotnost0.63
Šířka6.61
Číslo dílu8913
Modelka8913
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se prostřednictvím náhradní dodávky bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení dle doporučení splněn. Návod k použití. • Kupující ani třetí osoba nepokusil o opravu přístroje. Další ustanovení dle Návod k pohonu.

10. Gardena

#ad

Gardena Hrubka na plevel combisystem – ideální zahradní příslušenství k odstraňování plevele, odolná proti korozi 3113-20, vhodná ke všem násadám cs, pracovní šířka 16 cm

#ad
Gardena #ad - Rozsah dodávky obsahuje: 1x gardena combisystémová motyčka na plevel 16 cm rukojeť není součástí dodávky, k dostání samostatně. List z ušlechtilé oceli je nerezový.

Univerzální a účelné: plevel je optimálním zahradním nástrojem pro odstranění plevele, s pracovní šířkou 16 cm je mnohostranně použitelný na všech záhonech. Práce bez kývání: zahradní nářadí se hodí ke všem násadám gardena CS a dá se snadno nasadit a pevně zašroubovat, osvědčená technika zaručuje bezviklou a spolehlivou práci. Ideálně kombinovatelný: nástavec se hodí ke všem násadám gardena cs, ať už ze dřeva nebo hliníku, k dostání jsou také speciální rukojeti pro práci šetrnou k zádům. Ochrana proti korozi: plevel je vyroben z kvalitní oceli a je navíc potažen duroplastem.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška4.69
Délka6.97
Hmotnost0.75
Šířka6.3
Číslo díluG3113-20
Modelka3113-U
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny materiálovými nebo výrobními vadami. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení podle naší volby, pokud jsou zaručeny následující podmínky: • Přístroj byl proveden podle doporučení a podle předpisů. Návod k použití. • Přístroj se nepokusil ani kupující ani třetí osoba. Další ustanovení podle Návod k pohonu.