Top 10 iPhone 15 Pro Accessories – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NicMool

#ad

NicMool Ochrana fotoaparátu pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max, hliníková slitina ochrana sklo fólie odolná proti poškrábání nárazuvzdorná HD jasnost 9H pancéřová ochranná fólie kamera pro iPhone 15

#ad
NicMool #ad - Po instalaci lehce přitiskněte objektivní fólii, aby pevně držela. Kvalita obrazu s vysokým rozlišením hd temperované sklo z tvrzeného skla je křišťálově čisté a má 99% transparentnost. Ultra vysoké rozlišení nemá vliv na použití objektivů mobilního telefonu nebo použití bleskového světla a nabízí vám nejlepší a nejpřirozenější zážitek.

Použitelné modely chránič objektivu fotoaparátu nicmool pro mobilní telefonní čočky byl vyvinut speciálně pro iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max a nabízí nejlepší ochranu pro váš mobilní telefon. Odolnost proti poškrábání chránič objektivu nicmool fotoaparátu z kvalitní hliníkové slitiny a průhledného tvrzeného HD skla, chrání přístroj před každodenním prachem, poškrábáním a nárazy.

Současně tím není narušeno používání pouzdra na telefon. Snadná instalacesnadná instalace po vyčištění. Balení obsahuje 1 balení ochranné fólie na objektiv fotoaparátu a sadu čisticích nástrojů. Vynikající servispokud při používání našich produktů narazíte na problémy, můžete nám poslat zprávu prostřednictvím centra zpráv Amazon a my vám během 24 hodin poskytneme uspokojivý servis.
ZnačkaNicMool #ad
VýrobceNicMool #ad
Číslo díluip 15 Pro/15 Pro Max-YTLS-JTM-Qhui

2. Three-Tree

#ad

Tvrdost 9H fólie pancéřová fólie, Three-Tree 2&2 kusy pro pancéřové sklo & ochranná fólie na fotoaparát pro iPhone 15 Plus, ochranné sklo proti poškrábání

#ad
Three-Tree #ad - Má určitou ochranu pro tvé oči, dlouhodobě odolná proti únavě. 2. 5d fólie na celou obrazovku nemá žádný vliv na citlivost a přesnost zobrazení a pokrývá celý displej. Plné krytí 2, 5d ochranné sklo je hladké a zakrývá a chrání kulaté hrany.

Ištění a odstranění jsou jednoduché. Kompletní příslušenství k upevnění obdržíte jako bonus. Díky ultra hladkému povrchu a nano povrchové úpravě je displej chráněn před otisky prstů, vodou a mastnými nečistotami. Ultra tenký materiálpropustnost světla 91, prachem, 86 % a jasnost hd displeje. Působí mnohem efektivněji než běžné tvrzené sklo. Okraje se neodlupují ani se nebudou naklánět. Perfektní zážitekobsahuje 2 kusy ochranné fólie pro iphone 15 plus a 2 kusy ochrany fotoaparátu iphone 15 Plus, nabízí maximální ochranu krytu.

Design kompatibilityochranná fólie se silnou přilnavostí a laserem vyříznutými zakřivenými okraji je přizpůsobena pro iPhone 15 Plus. Tvrdost 9h díky tvrdosti 9h chrání fólie displej před zlomením a poškrábáním díky klíčům, žiletkám a jiným tvrdým předmětům. Všechny kulaté hrany jsou optimálně chráněny. Pouze jeden stisk prstu, aby se ochranná fólie na displej bez bublin a přesně umístila.
ZnačkaThree-Tree #ad
VýrobceThree-Tree #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94

3. CloudValley

#ad

CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, barva, 3 + 1 kusy pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, ochranná fólie 9H, ultra čirá, odolná proti poškrábání

#ad
CloudValley #ad - Kvalita obrazu není ani v noci narušena. Díky přesnému řezání a inovativní technologii lepení se ochrana objektivu bez problémů spojí s vaším telefonem a zachovává si svou původní eleganci a krásu. Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax.

Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům. 365denní záruční servispokud máte problémy před nebo po nákupu, neváhejte nás kontaktovat. Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít.

Použijte jej, neúspěšná instalace, prosím, pokud dojde k nehodám nesprávná velikost, opotřebení atd. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. I když nemáte žádné zkušenosti s instalací, můžete instalaci bez problémů dokončit. Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí. Jinak se zamlží.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88

4. CloudValley

#ad

3 + 1 kus, CloudValley Ochrana fotoaparátu pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max, ultra čirá, ochrana proti poškrábání, pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, tvrdost 9H, třpytivá titanová

#ad
CloudValley #ad - Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. Jinak se zamlží. Kompatibilita chránič objektivu kamery cloudvalley byl vyvinut pro iphone 15 pro 6, 1 palce a iphone 15 pro max 6, 7" 2023 a je vhodný pro většinu pouzder.

Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům. Díky přesnému řezání a inovativní technologii lepení se ochrana objektivu bez problémů spojí s vaším telefonem a zachovává si svou původní eleganci a krásu. Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít.

Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax. Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří. Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. 365denní záruční servispokud máte problémy před nebo po nákupu, neváhejte nás kontaktovat. Pro instalaci bez bublin jednoduše postupujte podle pokynů k instalaci. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.39
Šířka1.97

5. CloudValley

#ad

3+1 kus, pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, ochranná fólie 9H, ultra čirá, odolná proti poškrábání, třpytivá titanová bílá, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery

#ad
CloudValley #ad - Deshalb wird dieser iphone15pro / 15 promax Camera Lens Protector mit 365 Tagen Garantieservice geliefert. Umfassender schutzder objektivschutz besteht aus gehärtetem glas mit einer härte von 9h+ und hochwertigen Luftfahrtaluminiumlegierungsmetallringen, die eine außergewöhnlich verstärkte Schutzschild bilden.

Schützt vollständig das objektiv ihres Telefons vor alltäglichen Kratzern wie Schlüsseln und Fingernägeln und widersteht effektiv äußeren Einwirkungen. Einfache installationwir bieten eine montageplatte und ein entfernungswerkzeug für die iphone 15pro / 15promax kamera-objektivabdeckung. Hinweis: nach der Reinigung bitte warten, bevor Sie installieren. Durch präzises schneiden und innovative Klebetechnologie verschmilzt der Objektivschutz nahtlos mit Ihrem Telefon und bewahrt seine ursprüngliche Eleganz und Schönheit.

Verwenden sie ihn bitte, wenn unfälle passieren falsche Größe, zögern Sie bitte nicht, fehlgeschlagene Installation, Verschleiß usw. Selbst wenn sie keine installations-Erfahrung haben, bis die Feuchtigkeit verdampft ist, können Sie die Installation problemlos abschließen. Das schlanke und leichte Design fügt beim Installieren keine Masse hinzu. KompatibilitÄtder cloudvalley camera lens protector ist für das iphone 15 pro 6, 1 zoll & das iphone 15 pro max 6, 7 zoll 2023 entwickelt worden und ist für die meisten Hüllen geeignet.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.39
Šířka1.97

6. CloudValley

#ad

3+1 kus pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, ochranná fólie 9H tvrdost ultra čirá, odolná proti poškrábání, titanová černá

#ad
CloudValley #ad - Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům.

Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí. Kompatibilita chránič objektivu kamery cloudvalley byl vyvinut pro iphone 15 pro 6, 1 palce a iphone 15 pro max 6, 7" 2023 a je vhodný pro většinu pouzder. Jinak se zamlží. Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax.

Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. Pro instalaci bez bublin jednoduše postupujte podle pokynů k instalaci. Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. Použijte jej, neúspěšná instalace, prosím, opotřebení atd.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88

7. CloudValley

#ad

Odolná proti poškrábání, ochranná fólie 9H tvrdost ultra čirá, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, 3+1 kus pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, diamant titan

#ad
CloudValley #ad - Kompatibilita chránič objektivu kamery cloudvalley byl vyvinut pro iphone 15 pro 6, 1 palce a iphone 15 pro max 6, 7" 2023 a je vhodný pro většinu pouzder. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí.

Pro instalaci bez bublin jednoduše postupujte podle pokynů k instalaci. Jinak se zamlží. Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít. I když nemáte žádné zkušenosti s instalací, můžete instalaci bez problémů dokončit. Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří.

Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. 365denní záruční servispokud máte problémy před nebo po nákupu, pokud dojde k nehodám nesprávná velikost, neváhejte nás kontaktovat. Použijte jej, neúspěšná instalace, prosím, opotřebení atd. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88

8. CloudValley

#ad

Odolná proti poškrábání, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, titanová přírodní, pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, ochranná fólie 9H, 3+1 kus, ultra čirá

#ad
CloudValley #ad - Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům. Kompatibilita chránič objektivu kamery cloudvalley byl vyvinut pro iphone 15 pro 6, 1 palce a iphone 15 pro max 6, 7" 2023 a je vhodný pro většinu pouzder.

Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. Díky přesnému řezání a inovativní technologii lepení se ochrana objektivu bez problémů spojí s vaším telefonem a zachovává si svou původní eleganci a krásu. Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax.

Kvalita obrazu není ani v noci narušena. Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. Jinak se zamlží. I když nemáte žádné zkušenosti s instalací, můžete instalaci bez problémů dokončit. Použijte jej, neúspěšná instalace, prosím, pokud dojde k nehodám nesprávná velikost, opotřebení atd.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88

9. CloudValley

#ad

Titanová bílá, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, 3+1 kus pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, odolná proti poškrábání, ochranná fólie 9H tvrdost ultra čirá

#ad
CloudValley #ad - Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax. Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří.

Kvalita obrazu není ani v noci narušena. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům. Kompatibilita chránič objektivu kamery cloudvalley byl vyvinut pro iphone 15 pro 6, 1 palce a iphone 15 pro max 6, 7" 2023 a je vhodný pro většinu pouzder. Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry.

Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít. Jinak se zamlží. Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí. Použijte jej, pokud dojde k nehodám nesprávná velikost, neúspěšná instalace, prosím, opotřebení atd.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88

10. CloudValley

#ad

3+1 kus pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, odolná proti poškrábání, čirá, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, ochranná fólie 9H tvrdost ultra čirá

#ad
CloudValley #ad - Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. I když nemáte žádné zkušenosti s instalací, můžete instalaci bez problémů dokončit. Kvalita obrazu není ani v noci narušena. Použijte jej, opotřebení atd. Jinak se zamlží.

Díky přesnému řezání a inovativní technologii lepení se ochrana objektivu bez problémů spojí s vaším telefonem a zachovává si svou původní eleganci a krásu. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. 365denní záruční servispokud máte problémy před nebo po nákupu, neúspěšná instalace, prosím, pokud dojde k nehodám nesprávná velikost, neváhejte nás kontaktovat. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům.

Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí. Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít. Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří. Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88