Top 10 Küchenschrank mit Arbeitsplatte – Příborníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

33 x 100 x 80 cm, se 2 posuvnými dveřmi, do obývacího pokoje, úložná skříň, vintage hnědá černá LSC092B01, VASAGLE Komoda, kuchyňská skříňka, nastavitelné police, venkovský styl

#ad
VASAGLE #ad - Navíc jsou součástí dodávky náhradní šrouby. Flexibilní skladování 6 míst a tři 3stupňové výškově nastavitelné přihrádky také vyjímatelné na předměty různých velikostí; 33 × 100 cm velká stolní deska pro více možností.

Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze; ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu. Jedinečné posuvné dveře rustikální dveře, symetrické uspořádání – obě posuvné dveře propůjčují této kuchyňské skříni venkovský styl, který lze snadno integrovat do mnoha stylů zařízení. Snadná montáž díky jasnému návodu a označeným dílům je montáž této kuchyňské skříňky hračka.

Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost. Mnohostranně použitelná použijte tuto úložnou skříňku jako komodu v kuchyni, jako skříň na chodbu pro maličkosti, jako TV skříň v obývacím pokoji nebo jako skříňku na spisy v domácí kanceláři.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.5
Délka12.99
Hmotnost58.86
Šířka39.37
Číslo díluLSC092B01

2. VASAGLE

#ad

Kuchyně, kuchyňská skříňka, jídelny, venkovský styl, do obývacího pokoje, vintage hnědá černá LSC096B01, úložná skříň, VASAGLE Komoda, se 3 dveřmi, 33 x 110 x 75 cm

#ad
VASAGLE #ad - Tato úložná skříňka bude středem pozornosti v každém pokoji. Nastavitelné police a průhledné dveře levé a pravé skříně mají vždy nastavitelnou odkládací plochu, abyste mohli ukládat různě velké předměty; díky průhledným dveřím rychle najdete vše, co potřebujete.

Velký úložný prostor 33 × 110 cm velká stolní deska, otevřená přihrádka uprostřed a 2 skříně nabízejí dostatek úložného prostoru pro příbory, sklenice, hrnce a další – všechny vaše předměty zde najdou své místo. Přináší více stylu vintage hnědá v kombinaci s klasickými černými prvky propůjčí vašemu domovu atraktivní ráz.

Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze a ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu. Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost. Snadná montáž snadno srozumitelný návod, označené díly a dodávaný balíček příslušenství s náhradními šrouby dělají montáž této kuchyňské skříňky hračkou.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.53
Délka12.99
Hmotnost58.86
Šířka43.31
Číslo díluLSC096B01
ModelkaLSC096B01

3. VASAGLE

#ad

Kuchyňská skříňka, 30 x 70 x 80 cm, nastavitelná odkládací plocha, venkovský styl, otevřená přihrádka, s posuvnými dveřmi, do obývacího pokoje, VASAGLE Komoda, dubově hnědá černá, úložná skříň

#ad
VASAGLE #ad - Mnohostranně použitelná použijte tuto úložnou skříňku jako komodu v kuchyni, jako skříň na chodbu pro maličkosti, jako TV skříň v obývacím pokoji nebo jako skříňku na spisy v domácí kanceláři. Snadná montáž díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit, označeným dílům a dodávanému balení příslušenství s náhradními šrouby je montáž této kuchyňské skříňky hračka.

Okouzlující jedinečné posuvné dveře a kombinace barev z dubově hnědé a černé propůjčují této skříni atraktivní šarm a vnesou do vašeho domova více stylu. Více možností uložení 30 × 70 cm velká stolní deska, otevřená přihrádka uprostřed a 4 přihrádky pod ní oddělené 2 3stupňově výškově nastavitelnými přihrádkami – tento příborník nabízí rozmanité možnosti uložení vašich předmětů.

Nastavitelné nohy udržují skříň v rovnováze; ochrana proti překlopení zajišťuje dodatečnou stabilitu. Robustní a stabilní kombinace dřevěné třísky a kvalitního kovového rámu propůjčuje komodě vysokou stabilitu a pevnost.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška31.5
Délka11.81
Hmotnost38.8
Šířka27.56
Číslo díluLSC089B50
ModelkaLSC089B50

4. Merax

#ad

Merax Komoda do kuchyně, industriální design, TV stojan, bílá a, jídelny, odkládací skříňka do obývacího pokoje, úložná skříňka se 2 posuvnými dveřmi a nastavitelnou odkládací plochou, venkovský styl

#ad
Merax #ad - Tento tv stojan s vraty do stodoly se dobře hodí k estetice vašeho prostoru a přírodní kresba dřeva propůjčuje každému domovu šarm. Hodí se ke všem dekoracímať už je váš styl dekorace průmyslový, moderní nebo tradiční, nezávisle na vaší celkové barvě dekorace. Stabilní konstrukce tento televizní stojan na statek je nejen bezpečný a šetrný k životnímu prostředí, ale psací stůl má také dobrou nosnost 80 kg.

Každý šroub a každý kolík má svůj vlastní kód, takže můžete snadno pochopit postup montáže. I když je interiér vašeho zábavního centra chaotický a soukromý, lze jej snadno skrýt. Tento tv stojan s vraty se snadno montuje a všechny montážní díly jsou součástí dodávky. Lidský design posuvné dveře a jejich flexibilita umožňují snadný přístup ke všem skříním. Kromě toho je povrch vodotěsný a snadno se udržuje v čistotě. Skládá se z vysoce zhutněného dřevěného materiálu a sáně a řemenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu, takže mají dlouhou životnost.

Dveře do stodoly můžete přizpůsobit v každé poloze, abyste uspokojili své soukromé úložné potřeby. Snadná montáž tento stojan na farmářský televizor se dodává s jasným návodem český jazyk nelze zaručit. Spousta úložného prostoru tento 65palcový televizní stojan se 2 otevřenými středními přihrádkami a 2 skříněmi s regály a velkou otevřenou policí pod psacím stolem nabízí prostorný úložný prostor pro vaše DVD, knihy, kabelové boxy, systémy videoher, časopisy a vše ostatní věci pro každodenní potřeby.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška23.62
Délka15.75
Hmotnost68.34
Šířka59.06
Číslo díluDE_295186188AAW_ZWX
Modelka295186188AAW

5. COSTWAY

#ad

Bufetová skříňka, COSTWAY Komoda do kuchyně s dvířky a zásuvkami, kuchyňská komoda dřevo, odkládací skříňka, 116 × 40 × 82 cm bílá, skříňka na víno

#ad
COSTWAY #ad - Dlouhá životnost a robustní konstrukce tato kuchyňská skříňka se skládá z vysoce kvalitních MDF desek, díky nimž je stabilní a má dlouhou životnost. Kromě toho splňuje kuchyňská skříňka i bez regálu nejrůznější potřeby.

Dřevěné nohy zajišťují vysokou stabilitu. Multifunkční úložný prostor tato komoda vám nabízí s horním regálem, sklenice, mísy, zásuvkou a vnitřkem skříně spoustu místa pro kuchyňské potřeby, otevřenou policí, nádobí atd. Vodotěsný povrch lze snadno čistit vlhkým hadříkem. Lze jej použít v kuchyních, jídelnách, obývacích pokojích, vstupních prostorách atd.

Odnímatelný regál na víno v 12 přihrádkách regálu na víno lze řádně skladovat láhve. Moderní a stylový vzhled díky pěknému bílému/hnědému designu se elegantní skříň hodí ke všem možným zařízením. Dveře lze jednoduše otevřít a zavřít. Snadná montáž a čištění jednoduše postupujte podle kroků uvedených v návodu, abyste rychle postavili bufetovou skříňku.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška32.28
Délka45.67
Hmotnost67.02
Šířka15.75

6. Panana

#ad

Obývacího pokoje, jídelny, úložná skříň do kuchyně, Panana Komoda, kuchyňská skříňka se 2 posuvnými dveřmi a nastavitelným regálem, 150 × 40 × 71 cm bílá + dřevo

#ad
Panana #ad - Nastavitelné police: díky nastavitelným policím můžete vnitřní rozdělení přizpůsobit vašim potřebám. Mdf desky jsou vynikající volbou pro nábytek, protože jsou odolné vůči vlhkosti a deformacím. Tím ušetříte místo a propůjčí vašemu pokoji moderní, elegantní vzhled.

Jednoduchá montáž: montáž této úložné skříně je jednoduchá a dodává se s jasnými pokyny. Tak můžete svůj nový nábytek rychle a jednoduše sestavit a integrovat do svého zařízení. To umožňuje optimální umístění různých předmětů v různých velikostech. Nastavitelný regál vám umožní přizpůsobit interiér podle vašich potřeb. Prostorné uložení: s velikostí 150 × 40 × 71 cm nabízí tato kuchyňská skříňka dostatek úložného prostoru na nádobí, příbory, sklenice a jiné kuchyňské náčiní.

Vysoce kvalitní konstrukce: tato komoda se skládá z vysoce kvalitních mdf desek, které jsou známé svou trvanlivostí a stabilitou. Posuvné dveře pro prostorově úspornou eleganci: kuchyňská skříňka má praktické posuvné dveře, které usnadňují otevírání a zavírání.
ZnačkaPanana #ad
VýrobcePanana #ad
Výška27.95
Délka15.75
Hmotnost44.09
Šířka59.06
Číslo díluFRSB56
ModelkaFRSB56

7. Kuechen-preisbombe

#ad

Bílá, Buffet kuchyně Mario 100 cm Kuchyňská linka, dub Artisan, kuchyňská linka, vestavěná kuchyň

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dodává se v rozloženém stavu a v originálním balení. Rozměry jednotlivých dílů naleznete na výkresech. Uveďte telefonní číslo pro dohodu s spedicí, dodávky se uskuteční od pondělí do pátku, zpravidla v dopoledních hodinách. Dodávka v euromřížce, europaletě nebo jednorázové paletě bez obrubníku. Bez: elektrických spotřebičů, dekorací, osvětlení, dřezu a armatury.
ZnačkaKuechen-preisbombe #ad
VýrobceKüchen-Preisbombe #ad

8. HollyHOME

#ad

Walnuss, freistehender Wandschrank für Gewürzflasche, Essschrank, Schale, HollyHOME Kleines Bambus-Küchen-Sideboard zur Wandmontage mit 2 gestreiften Schiebetüren, Konsole

#ad
HollyHOME #ad - Die obere ebene des schranks ist praktisch für Gewürzflaschen oder kleinere Gegenstände, Gläser und Glaswaren bietet. Multi-größen-designum die personalisierte auswahl der kunden zu erleichtern, haben wir eine vielzahl von Größen und Stilen von Sideboards entworfen. Exquisites glastürdesign die sideboardtür verfügt über einen schiebeöffnungsmechanismus, um zusätzlichen Platz zu sparen.

Multifunktionales designdas sideboard wird dem design der trennwand hinzugefügt, während die untere Ebene einen Ausstellungsbereich für Besteck, wodurch es geschickt in zwei Schichten unterteilt wird. Wir haben das design des griffs erhöht, um die Benutzerfreundlichkeit zu gewährleisten, Lärm zu reduzieren und die Haltbarkeit zu verbessern. Sie können zwischen Vintage-Walnuss- oder Naturholzfarben wählen. Sicherheit und stabilität bei der installation des schließfachs ist es sehr wichtig, die Installationsanweisungen zu befolgen, um Ihnen zu antworten, um sicherzustellen, wir werden unser Bestes tun, wenn Sie während des Installationsprozesses Probleme haben, wenden Sie sich bitte an den HollyHOME Kundenservice, dass Sie ein komfortables Einkaufserlebnis haben.

Elegantes designdieser küchenspind besteht aus bambus, der perfekt zu ihrem Küchendesign passt. Unsere sideboards sind mit einer mischung aus bambus und Glas gestaltet, der einen stilvollen und modernen Stil widerspiegelt, ohne übermäßige Dekoration, und können mit einer Vielzahl von Dekorationsstilen abgestimmt werden. Die maße dieses modells betragen 77 cm L x 29 cm B x 40 cm H. Ganz im einklang mit dem Stil der Küche.
ZnačkaHollyHOME #ad
VýrobceJIANGSU HONGYE YONGXIN INTERNATIONAL TRADE COMPANY #ad
Výška15.35
Délka30.31
Šířka11.02
Číslo díluHMTT-BM-KCB-2FG-80D
ModelkaWalnut

9. SoBuy

#ad

Odkládací skříň, skříň, SoBuy FSB63-PF komoda se 3 dvířky a 1 otevřenou policí, komoda, odkládací skříň, skříň do mikrovlnné trouby, skříňka na chodbu, kuchyňská skříňka, vintage š × š × cca 100 × 80

#ad
SoBuy #ad - Nohy pod nohama zajišťují, že nerovnosti v podlaze jsou vyrovnány a stůl se nekývá. Hmotnost: cca : 26, 2 kg; nosnost: do 90 kg; materiál: pbe1, kov; rozměry výrobku: Š × H cca : 100x80x38cm viz obrázek; rozměry balení: 110x46x18cm.

S pěti nohama stojí tento příborník stabilněji na podlaze. Mnohostranně použitelný: jako vitrína v jídelně, jako kuchyňský ostrůvek v kuchyni nebo jako komoda v obývacím pokoji. Est přihrádek za třemi dvířky se třemi výškově nastavitelnými policemi slouží k uložení předmětů různých velikostí. Tuto komodu můžete kombinovat také s kuchyňským ostrůvkem KNL01-F a kuchyňským vozíkem KNL02-PF jako sadu. Dvě velké přihrádky na květiny, fotografie, knihy nebo mikrovlnné trouby atd.
ZnačkaSoBuy #ad
VýrobceSoBuy #ad
Výška31.5
Délka14.96
Hmotnost57.32
Šířka39.37
Číslo díluFSB63-PF
ModelkaFSB63-PF

10. HOCSOK

#ad

Obývacího pokoje, HOCSOK Skříňka bílá kuchyňská skříňka se 2 zásuvkami a 2 dvířky, 82 x 40 x 91 cm, dřeva, jídelny, kuchyňský ostrůvek s pracovní deskou do kuchyně

#ad
HOCSOK #ad - Snadné sestavení: moderní skříň na nádobí s vkládacími policemi, 2 kovovými úchyty, 2 zásuvkami, 1 návod k obsluze s podrobnou grafikou a 1 kapsa na příslušenství s jedinečným číslováním. Vezměte prosím na vědomí, že barva tohoto nábytku je krémová bílá.

Praktická úložná skříň: hnědá stolní deska, bílá skříň, ať už jde o kuchyňskou skříňku, lze kombinovat s každým nábytkem, tři barvy se vzájemně doplňují, boční stolek do chodby nebo obývací pokoj, černá rukojeť, je to dobrá volba. Vysoce kvalitní bílá kuchyňská skříňka: příborník do kuchyně se skládá z vysoce kvalitního mdf, stabilní dřevěné nohy rámu zvyšují stabilitu, povrch skříně je bíle lakovaný s jemným a lesklým povrchem, prostorná stolní deska má dlouhou životnost a nabízí místo pro váš kávovar, mikrovlnnou troubu a nádobí.

Kuchyňský ostrůvek volně stojící: když jsou v troubě na skříni formou bufetu, talíře a sklenice z regálů, otevřete dveře a vyjměte příbory, vývrtku a ubrousky ze zásuvek – je čas na večeři!. Multifunkční bílá komoda: 2 zásuvky a police za dveřmi silná vkládací police, ani po letech používání se neohýbá. Kuchyňská skříňka s pracovní deskou nabízí dostatek místa pro příbory, kuchyňské potřeby a dekorace.
ZnačkaHOCSOK #ad
VýrobceHOCSOK #ad
Výška32.28
Délka15.75
Hmotnost59.52
Šířka35.83
Číslo dílu059 
ModelkaMD059