Top 10 Kunst Mädchen Karte – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Magic Ants

#ad

Magic Ants 3D svatební oznámení, přání k lásce, narozeninové přání, 3D pop-up svatební dar s obálkou, svatební oznámení, přání ke Dni svatého Valentýna, růžové třešňové květy

#ad
Magic Ants #ad - Svatební dary pop up love pozdrav – je to perfektní způsob, jak oslavit den svatého Valentýna, výročí. Vytváří zvláštní dotekový moment a přivede pocity k varu. Příslušenství pro 3d přání ke dni svatého valentýna – 3d vyskakovací zvířecí karta měří 150 x 200 mm.

Doplňky jsou vhodnou obálkou, krásnou nálepkou na obálku, exkluzivní poznámkovou kartu, na kterou můžete napsat svá srdečná přání a vzkazy. Vyrábí se technologií laserového řezání a má jemné zpracování a vysokou kvalitu. Když se blahopřání otevře, políbí se pár pod broskvovým stromem. Lze jej použít také na svatební oznámení nebo dárek k narozeninám pro manžela mezi zamilovanými páry. Magic ants narozeninové přání s vyskakovacím designem – naším původním záměrem designu je vytvořit skutečné emocionální spojení mezi lidmi tím, že se umění a technologie pro každou příležitost spojí do skutečně nezapomenutelných pohlednic.

Efekt překvapení na svatební přání – blahopřání k výročí pro ženu jsou ve složeném stavu ploché. Ručně vyrobený dárkový pop-up svatební přání – magic ants pohlednice pro ženu, svatební výročí jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papírového materiálu.
ZnačkaMagic Ants #ad
VýrobceMagic Ants #ad
Výška0.2
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluYMXLTA310EU

2. MOKIO

#ad

Jako poukaz nebo k uzdravení, sakura strom květina karta, MOKIO® Pop-Up květinové přání – japonské třešňové květy – 3D dárková karta k narozeninám

#ad
MOKIO #ad - Ať už pro babičku, dceru, matku, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou pop-up kartičkou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení". Součástí dodávky je integrovaná vkládací kartička, kterou lze vytáhnout, popsat a opět zasunout zpět do blahopřání.

Pop-up kvĚtinovÁ karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu velká 20 x 15 cm. Prémiová blahopřání s kvalitní vnější stranou a detailním motivem. Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší květinovou kartičkou můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo milá slova ke Dni matek, výročí, Valentýnu, výročí svatby nebo odchodu do důchodu – tato kvalitní dárková karta je vždy mimořádným překvapením, které přijde od srdce.

Kvalitní skládací přání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Dostatek místa pro vaše milá slova. Při otevření ručně vyrobené pop-up karty se rozvinou několik překrásných třešňových květů. Speciální karta květin s 3d efektem překvapení při otevření.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška0.04
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-079
ModelkaDDD-079

3. LIMAH

#ad

Svatba/lilie ve váze s motivem/v růžové bílé, ke Dni matek, LIMAH® 3D pozdrav/Pop-Up 3D květinová pohlednice k narozeninám, Dni svatého Valentýna

#ad
LIMAH #ad - Tip darujte tuto kartičku společně s vhodnou kyticí květin nebo poukazem. Efekt překvapení s touto působivou kartou s překvapením dosáhnete efektu wow a darujete úsměv a kousek radosti.

Store navštivte náš amazon Store a objevte další vyskakovací karty. MotivnÍ při rozevírání blahopřání se rozvíjí bílá květinová váza s růžovými liliemi. Pod nimi jsou růžové barevné proužky natištěné zlatým prachem. Pohlednice má jednoduchý, elegantní styl, je 13 cm x 18 cm složená a dodává se s vhodnou obálkou. Tuto květinovou kartičku můžete použít také jako dárkovou kartu, výročí, kartičku s poukázkou, Den svatého Valentýna, Den matek, jako dárek nebo také dekorativní. Karta nabízí dostatek místa na vnitřní straně pro osobní blahopřání nebo poselství. Příležitosti narozeniny, výročí svatby nebo svatba.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPUC10
ModelkaPUC10

4. 3D LiveLife

#ad

3D LiveLife Blahopřání, Zázvor Kätzchen von Deluxebase. Pestré sladké Kitty Linsenförmig 3D karta pro každou příležitost a každý věk. Originální návrh licence od známého umělce David Penfound

#ad
3D LiveLife #ad - Skvělá karta pro všechny příležitosti – tato barevná karta s motivem lenochů je velká 16 × 16 cm a nabízí spoustu místa pro zapsání perfektních vánočních a narozeninových dárků, zásnub, závěrečních, svatebních, odchodu do důchodu nebo blahopřání pro milovaného člověka!.

Je to perfektní pro ty, kteří mají zájem nebo vášeň pro lenoché. Prázdné čtení – nechte své fantazii volný průběh s těmito prázdnými pohlednicemi. Nakupování se prospěšným nákupem – luxusní zajíček se již více než 25 let specializuje na navrhování veselých a učebných hraček, dárků a domácích potřeb. Ať už pro dívky, svůj syn, chlapce, vaši dceru, zpožděnou nebo ne, pošlete za všech okolností své dobré přání! Dodává se také s jasně bílou obálkou.

Navržen umělce – kolekce ukazuje umělecká díla nejrenomovanějších 3d umělců na světě. Pro zamilované – nabízíme rozsáhlý výběr 3d kart. Vidíte tak pravdu, že můžete zasáhnout a zabývat se tím, že si myslíte, co je uvnitř. S nejnovější technologií licikulární technologie a nejnovější výrobní metodou je vyráběna řada úchvatných produktů nejvyšší kvality.
Značka3D LiveLife #ad
VýrobceDeluxebase #ad
Výška0.16
Délka6.3
Šířka6.3
Číslo dílu43021

5. PopLife

#ad

Antik, über den Berg, PopLife Schreibmaschine Glücklicher Geburtstag Nachricht 3D PopUp Geburtstagskarte, Geschenk für Oma, Vintage Karte für Hipster & Schriftsteller, Flach gefaltet für Mailing

#ad
PopLife #ad - Die perfekte grußkarte oder liebhaber aller dinge retro! die vintage-geburtstagskarte! Du wirst die Pop Up-Karten von PopLife lieben! Beinhaltet: eine 6" x 6" poplife 3d pop-up Karte und ein maßgefertigter Umschlag als Geschenk oder zum Versand per Post.

Mehrfache nutzung: schneide die ankerfäden oder laschen ab und verwende das Pop-Up als eigenständige Bürodekoration oder als einzigartigen Weihnachtsschmuck für deinen Baum! Du werdest ein held sein: endlich, die leere Karte & Geschenk für alle Anlässe. Farbenfroh und lustig enthält diese Pop-Up-Karte auch eine lasergeschnittene Verzierung der Schreibmaschine auf der Vorderseite, um den Empfänger zu erfreuen.

Von der lehrerkarte bis zum Mitarbeitergeschenk - Sie werden sie noch jahrelang lieben. Die szene: nach dem Öffnen öffnet sich die dreidimensionale mechanische schreibmaschine mit einer getippten "Glücklicher Geburtstag" Nachricht, sind diese Karten unvergesslich. Komplett mit antiken wichtigen details, die den Empfänger zum Öffnen und Entdecken des Pop-Ups im Inneren einlädt! .
ZnačkaPopLife #ad
VýrobcePopLife #ad
Výška0.2
Délka7.5
Šířka6
Číslo díluLV00345
ModelkaLV00345

6. Santoro

#ad

Santoro 3D Pirouette blahopřání – kotě v jednom koš

#ad
Santoro #ad - Připraveno, s místem pro stylových zprávu. Santoro 3d piruetová blahopřání – kočičky v jednom koš. 3d-scény,, sukně a Pop Spin. S krém 120 g obálce. Pouze sausen malé jezdce o základní, až si zajistila, a 360 ° papír scéna otáčí se o život. Přibližná velikost: 14, 5 x 20 cm.
ZnačkaSantoro #ad
VýrobceSantoro-London #ad
Výška7.87
Délka5.67
Hmotnost0.09
Šířka0.08
Číslo díluPS053
ModelkaPS053

7. Graphique

#ad

Graphique Blühende Vasen Grußkarten | 20 Stück | Blanko-Notizkarten für alle Anlässe | 4 verschiedene Blumensträuße | Set für personalisierte Notizen | 10,8 x 15,2 cm

#ad
Graphique #ad - Dieses kunstvolle set enthält 4 elegant gebildete Blumen in Vasen, Töpfen und Gläsern. Diese personalisierten karten werden auf hochwertigem Papier mit einem matten Finish gedruckt, so dass Sie Ihre eigene Nachricht schreiben können. Eine dekorative Aufbewahrungsbox hält die Karten zu jeder Jahreszeit gut erreichbar.

Alles, was sie brauchen: dieses gruß-set enthält 20 karten, 4 pro Vase und 20 weiße Umschläge. Erstellen sie karten, damit die Tinte von Ihrer handgeschriebenen Notiz nicht verschmiert. Your stationery boutique graphique kreiert feine designer-karten, wer sie sind. Karten von herzen versenden, Familie und alle Menschen zu gelangen, Karten von Graphique. Schmetterlinge leuchten über jede Design-Variation. Die schönheit der natur: mit dem aussehen von handskizzen mit feinen malerischen details sind diese blumenvasen-grußkarten eine schöne Möglichkeit, um an Freunde, die Ihnen am Herzen liegen. Ideal für jeden anlass: eine kurze nachricht von "hallo", beileidung, Geburtstag, feiertage, dankeschön, Baby- und Brautpartys, einladungen, Genesung, Muttertag, Ostern, Jubiläum, Hochzeit, Abschluss, Glückwünsche und mehr.

Diese notizkarten sind innen blanko, die sie an sie denken lassen, indem sie ihren eigenen persönlichen Stil in Ihren Worten einfügen. Unser ziel ist es, ordner, die zum ausdruck bringt, Zeitschriften und mehr für eine stilvolle Präsentation, Notizen, Ihrem Tag durch Ihre alltäglichen Schreibwaren Vertrauen und Flair zu verleihen. In wunderschöner verpackung ist dieses Karten-Set auch ein schönes Geschenk.
ZnačkaGraphique #ad
VýrobceGraphique #ad
Výška1.75
Délka6.75
Šířka5.4
Číslo díluBM1260
ModelkaBM1260

8. Joli Coon

#ad

Joli Coon Přání k narozeninám, přání A6 s přírodní obálkou a voskovou pečetí, Happy Birthday to You

#ad
Joli Coon #ad - Naše přání happy birthday to you je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduché, ale elegantní přání k narozeninám.

V případě problémů najdeme řešení. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný, natištěný na 400 g italského designového papíru, nafukovací balónek je vyražen horkými fóliemi a k tomu je zde ekologická dopisní obálka. Protože příroda k nám patří, stejně jako my k ní, sáhneš zde k výrobku, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka3.15
Číslo díluJoliCoon-Minimalism-HappyBirthday
ModelkaJoliCoon-Minimalism-HappyBirthday

9. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up květinové přání – motýl s květinami – 3D dárková karta k narozeninám, květinové blahopřání s obálkou, jako poukaz nebo k uzdravení

#ad
MOKIO #ad - Ať už pro babičku, dceru, matku, sestru nebo nejlepší přítelkyni – s touto nápaditou dárkovou kartou máte jedinečnou možnost popřát "srdečné blahopřání" nebo "dobré uzdravení". Darujte radost při zvláštních příležitostech! s naší kartičkou s motýly můžete nezapomenutelným způsobem sdělit svá přání k narozeninám nebo milá slova ke Dni matek, Valentýnu, výročí svatby nebo k odchodu do důchodu – toto kvalitní blahopřání je vždy mimořádným překvapením, výročí, které přichází od srdce.

Dostatek místa pro vaše milá slova. Kvalitní blahopřání je vyrobeno z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou.

Pop-up kvĚtinovÁ karta ve velkém formátu je v zavřeném stavu velká 20 x 15 cm. Při otevření ručně vyrobené skládací karty se rozvine velký motýl, který sedí na slunečnici. Zvláštní přání s 3d efektem překvapení při otevření. Součástí dodávky je integrovaná poznámková karta, kterou lze popsat a vrátit zpět do dárkové karty. Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a květinovým motivem.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluDDD-037
ModelkaDDD-037

10. Joli Coon

#ad

Joli Coon Přání k narozeninám – Happy Birthday – skládací přání s obálkou a voskovou pečetí

#ad
Joli Coon #ad - Pokud byste byli nespokojeni, co v JoliCoon bereme do ruky, najdeme řešení. Naše přání happy birthday je přesně to pravé, pokud chcete darovat jednoduchou, ale ušlechtilou kartičku.

V naší manufaktuře jsme strávili tak dlouho, dokud to nebylo možné kvalitativně a tak ti slibujeme: Tato karta splňuje to, co si přeješ. Protože příroda k nám patří, sáhneš zde k výrobku, stejně jako my k ní, který je kompletně klimaticky neutrálně vyroben. Vše, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Z lásky k jedinečnosti je náš druh písma ručně psaný a vyražený v horké fólii z růžového zlata, vytištěný na designovém papíře 350 g a k tomu je k dispozici prémiová dopisní obálka s pravou pečetí vosku.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Výška0.01
Délka6.5
Hmotnost0.04
Šířka4.53
Číslo dílu1