Top 10 Laptopständer Holz – Stojany na notebooky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BoYata

#ad

BoYata Stojan na notebook, MacBook, stojan kompatibilní s notebooky 10 – 17 palců, Acer a Huawei MateBook, Lenovo, hliník, výškově nastavitelný větraný držák na notebook, Dell, Samsung

#ad
BoYata #ad - Ochranné háčky zajišťují, že váš počítač nesklouzne ze stojanu. Odlehčuje záda a šíji. 4 protiskluzové silikonové polštářky na spodní straně zabraňují tomu, aby stojan klouzal a je stabilnější. Nedělejte si starosti, že se laptop přehřívá, protože počítač může díky přenosu tepla v celém stojanu ochladit.

Udržuje váš počítač vysoko a nabízí tak více místa pro papíry a jiné předměty na psacím stole. Stabilita díky textuře a hliníkovému materiálu je stojan na tablet stylový a má dlouhou životnost. Stojíme za naším výrobkem pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, můžete se na nás obrátit.

Dokáže snadno přijímat a odvádět teplo. Nastavení stojan na laptop je vyroben z robustního hliníku, můžete podle potřeby naklánět v různých úhlech a stát výše nebo nižší. Větrání celý stojan je vyroben z kvalitního hliníku. Ergonomika design typu z se hodí k nastavení ideální výšky pro psaní, sledování a správné sezení, zatímco záda a krk jsou v pohodlném držení těla.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.6
Číslo díluBo19
ModelkaLaptop Stand-N19
Zárukano

2. BoYata

#ad

Kompatibilní s 10-17" MacBook Pro/Air, Dell, větraný hliníkový držák na notebook pro psací stůl, Acer, Huawei MateBook, Lenovo, výškově nastavitelný stojan na laptop, Samsung, BoYata Stojan na laptop

#ad
BoYata #ad - Snižuje zatížení šíje a zad, které vzniká díky dlouhému sezení u psacího stolu. Stojan může uspokojit pracovní a studijní potřeby lidí různých velikostí. Stabilní a ochranný stojan se skládá ze dvou 3mm kovových základních desek a opěrné tyče, která je velmi robustní a unese až 22 liber.

Velké 4 gumové podložky na horní a spodní straně udrží váš laptop stabilní a maximálně chrání váš přístroj před poškrábáním a sklouznutím. Vynikající tepelná média struktura držáku ve tvaru u snižuje kontaktní plochu s počítačem, nabízí více místa pro odvod tepla a zajišťuje větší cirkulaci vzduchu než plochá na stole, čímž se laptop ochlazuje. V případě problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Plně ergonomické se stojanem na notebook boyata můžete svůj laptop proměnit v perfektní stolní pracovní stanici.

Iroká kompatibilitastojan na laptop se hodí na celou řadu notebooků, např. Boyata 7 * 24 online podpora v pohotovosti. Můžete jej nastavit na požadovanou výšku pomocí tlačítka na zadní straně stojanu. Nastavitelná výškastojan na laptop boyata lze nastavit výšku od 3, 9 palce na 7, 4 palce. Macbook/macbook pro / Lenovo / Samsung laptopy do 17 palců atd.
ZnačkaBoYata #ad
VýrobceBoYata #ad
Hmotnost2.31
Číslo díluM6-Black

3. Bestand

#ad

Bestand Hliníkový stojan na laptop a MacBook Desktop pro Apple MacBook a všechny notebooky šedý patentovaný

#ad
Bestand #ad - Hliníkový panel v prémiové kvalitě slouží jako chladič pro chlazení notebooku. Bestand hliníkový stojan na laptop desktop Macbook stojan pro Apple Macbook a všechny notebooky, šedý patentovaný. Promyšlený polštář na laptop a design polštáře Slippery-Killer udržují MacBook stabilní. Ve spodní části lze klávesnici a myš řádně uložit, když ji nepoužíváte. S kroužkem pro vedení kabelů můžete mít všechny kabely uspořádané a přehledný psací stůl. Perfektně se hodí k apple macbook a jiným laptopům s úhlopříčkou 11–16 palců.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška5.5
Délka10.5
Hmotnost3.59
Šířka10
Číslo dílu102S-Grey
ModelkaTOMPOL-0514-1633-6

4. Bestand

#ad

Bestand Aluminiumständer für Laptop und MacBook Desktop für Apple MacBook und alle Laptops patentiert Black

#ad
Bestand #ad - Nach oxidationsbehandlung haben Bestand Laptopständer eine bessere Korrosionsbeständigkeit, Härte und tragbare Qualität. Rücksichtsvolles design silikon-pads auf der oberseite, der vorderen lippe und an der Unterseite, um Ihren Laptop stabil an Ort und Stelle zu halten und Ihr Gerät maximal vor jeglichen Kratzern und Verrutschen zu schützen.

Hochwertiges material bestand laptop-ständer sind aus einer 7000er-serie aluminium-legierung, die weit verbreitet in der Luft- und Raumfahrt-Ausrüstung verwendet wird. Garantiewir stehen für die qualität unseres laptop-ständers und bieten ihnen gerne eine 1 Jahr Garantie ohne zusätzliche Kosten. Kompatibel mit 11-16 zoll Apple MacBook, Lenovo und anderen Notebooks. Er ist härter und tragbarer als Laptop-Ständer aus 6000er Aluminiumlegierung. Ergonomisches design der laptop-ständer von bestand kann die bildschirmhöhe des Laptops auf Augenhöhe erhöhen, zu sehen und richtig zu sitzen, um besser zu tippen, halten Sie Ihren Rücken und Nacken in einer komfortablen Haltung und entlasten Sie die Steifheit Ihres Rückens und Nackens.

Egal ob hohe qualität oder tragfähigkeit, hp, 29, powerbook, Sie werden es nicht bereuen, 9 kg Tragkraft, Dell, Sony, Toshiba, Asus, den Bestand Laptop-Ständer zu wählen. Mit millionen von ständern auf der ganzen Welt können Sie Bestand als Marktführer in Qualität und Spaß vertrauen. Stabil & weitgehend kompatibel4 mm dicke, macbook pro/air, der notebookständer ist stabil und nicht verzerrt. Die wärmeleitlegierung und das Belüftungshohl-Design verhindern Überhitzung und halten Ihr Notebook kühl.
ZnačkaBestand #ad
VýrobceBestand #ad
Výška8.66
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo dílu102S+202
Modelka102S Laptop Stand

5. tounee

#ad

Stojan na počítač, Stojan na laptop, výškově nastavitelný s 360° otočnou základnou, stojan na notebook, vyvýšení na psací stůl, ergonomický stojan na notebook, stojan na počítač s MacBook Pro,

#ad
tounee #ad - Do značné míry kompatibilní se všemi notebooky od 10" do 17", jako je Mac MacBook Pro 14 16 palců 2021 Air 12 13 13. Ergonomický stojan na laptop od tounee nabízí stání podle potřeby během dlouhého pracovního dne, rozlučuje se s dlouhými hodinami sezení, pomáhá snižovat svalové napětí, snižuje stres a zvyšuje produktivitu. Podpořte zdravou pracovní pozici v sedě a postaveném stavu: tento sedící stojan na laptop může při sezení nebo stání zvednout obrazovku notebooku do pohodlného úhlu a pohodlné výšky.

Zajistěte okamžité aktivní stání: příliš dlouhé sezení je nebezpečné pro vaše zdraví. 3 15 17 palců 2017 2018 2019 2020 microsoft surface google pixelbook Dell XPS HP Acer Chromebook a více 11 palců - 17 palců notebooky. 360° otočná patice: tento stojan na počítač nabízí nejen nastavitelný rozsah výšky 2, otočný talíř na základně se plynule otáčí, ale lze jej také otáčet o 360 stupňů, 1 " až 21", takže můžete obrazovku notebooku volně pohybovat světlem při chatování s prací, ideální pro osobní potřebu.

Velká základna, vylepšená stabilita: tento pevný držák na laptop je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Prostorově úsporná a široká kompatibilita: tento stojan pro notebooky nezabírá mnoho místa na psacím stole a lze jej pro snadné skladování složit. Polohu sezení a stání můžete jednoduše změnit jednoduchým teleskopickým knoflíkem, který vám pomůže rozvíjet zdravou pracovní polohu při sezení a stání a zmírnit bolesti šíje a ramen. Díky velkému, těžšímu podstavci je super stabilní, aby unesl až 44 liber, a dva otočné klouby činí stojan na laptop dvakrát silnější než jiné stojany s otočným kloubem.
Značkatounee #ad
VýrobceTounee #ad
Číslo díluLS07A EXPRO
ModelkaLS07 EXPRO

6. Ken Stage

#ad

NEK Laptop Ständer Schreibtisch, MacBook Ständer, Laptop Riser, Computerständer, iPad Ständer für Schreibtisch, Laptop Ständer Einstellbar Höhe, Laptop Halterung, Computerständer für Laptop

#ad
Ken Stage #ad - Sein intelligentes design sorgt für eine effiziente Wärmeverteilung und optimale Belüftung, hält Ihren Laptop kühl und verlängert seine Lebensdauer. Erleben sie dauerhafte Unterstützung und sorgenfreie Nutzung. Teilen sie das geschenk von Komfort und Produktivität mit Ihren Lieben. Ein ständer für alle: unterstützt mühelos laptops von 27, 9 cm bis 43, 2 cm 17 zoll einschließlich macbook, um eine sichere und stabile Platzierung für jedes Gerät zu gewährleisten, 2 cm 11 zoll bis 43, das Sie besitzen.

Erleben sie unerschütterliche Unterstützung und Produktivität. Genießen sie verbesserte ergonomie durch flexible Höheneinstellungen bis zu 20, vielseitigen Ständer zurück. Langlebig und cool: der nek laptop-ständer verfügt über eine aerodynamic-legierung für einen rostfreien, kratzfesten und langlebigen Begleiter. Sparen sie ihren hals: erhöhen sie ihren arbeitsplatz mit dem nek laptop-erhöher für den schreibtisch, 3 cm höhen- und winkeleinstellungen, reduzieren Sie die Belastung des Nackens und verhindern Sie das Biegen oder Verkrumen. Unerschütterliche unterstützung: der tragbare laptop-ständer von nek verfügt über rutschfeste silikon-pads an der Unterseite und der Oberseite, damit Ihr Laptop während der Arbeit oder des Studiums sicher an seinem Platz bleibt.

Das perfekte geschenk: mit seinem faltbaren, glatte und nahtlose design sorgt für keine harten kanten, der breiten Kompatibilität und der lebenslangen Garantie ist der NEK Laptop-Ständer ein ideales Geschenk für Freunde, tragbaren design, Familie und Kollegen und verbessert die Arbeit oder Studium. Das schlanke, während die rutschfeste Basis und der Laptophalter alles sicher an Ort und Stelle hält. Verwandeln sie ihr arbeitserlebnis und gewinnen Sie Ihre Gesundheit und Produktivität mit unserem verstellbaren, der Ihre Haltung und Ihr Wohlbefinden priorisiert.
ZnačkaKen Stage #ad
VýrobceKen Stage #ad
Hmotnost1.7
Číslo díluKS-NEK-01
ModelkaKS-NEK-01

7. Fenge

#ad

2 patra, bílý, notebook, Fenge Duální stojan na monitor s držákem na telefon/podložku, obrazovka Riser 108 × 23,5 × 14,5 cm, multifunkční počítač, velký

#ad
Fenge #ad - Díky designu pro správu kabelů zůstanete daleko od nepořádného stolu. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Ergonomický design pro vaše zdraví s výškou 145 mm zvedne tento počítačový stůl vaši obrazovku do ergonomické polohy, která pomůže napravit držení těla a zmírnit bolesti šíje, zad a kloubů způsobené dlouhými hodinami před počítačem.

K dispozici je také dlouhý slot pro mobilní telefony a pc, sluchátka, přičemž horní regál je ideální pro umístění 2 monitorů a spodní police pro notebooky, normální klávesnici lze uložit pod spodní polici. Delší životnost než většina stojanů na monitory na trhu. Multifunkční stojan na monitor dvoustupňový stojan na monitor má dvě prostorné regály, notebooky a další.

Ideální pro domácí použití v kanceláři rozměry: 108 cm délka x 23, 5 cm šířka x 14, 5 cm výška, psací stůl se skládá z MDF desky a masivního kovu, odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí, vynikající pomocník pro domácí kancelář. Snadná montáž stojan na monitor můžete jednoduše namontovat pomocí podrobných pokynů a potřebných nástrojů. Vysoká stabilita s nohami ve stylu mnosnost: 50 kg, splňte různé potřeby použití.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Výška5.71
Délka42.52
Šířka9.25
Číslo díluG04A2121A-FR

8. Fenge

#ad

Fenge Duální stojan na monitor s držákem na telefon/podložku, černý, obrazovka Riser 108 × 23,5 × 14,5 cm, 2 patra, multifunkční počítač, velký, notebook

#ad
Fenge #ad - Delší životnost než většina stojanů na monitory na trhu. Díky designu pro správu kabelů zůstanete daleko od nepořádného stolu. Ergonomický design pro vaše zdraví s výškou 145 mm zvedne tento počítačový stůl vaši obrazovku do ergonomické polohy, která pomůže napravit držení těla a zmírnit bolesti šíje, zad a kloubů způsobené dlouhými hodinami před počítačem.

K dispozici je také dlouhý slot pro mobilní telefony a pc, sluchátka, přičemž horní regál je ideální pro umístění 2 monitorů a spodní police pro notebooky, normální klávesnici lze uložit pod spodní polici. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat! Ideální pro domácí použití v kanceláři rozměry: 108 cm délka x 23, odolný proti poškrábání a velmi snadno se čistí, 5 cm šířka x 14, 5 cm výška, psací stůl se skládá z mdf desky a masivního kovu, vynikající pomocník pro domácí kancelář.

Vysoká stabilita s nohami ve stylu mnosnost: 50 kg, splňte různé potřeby použití. Multifunkční stojan na monitor dvoustupňový stojan na monitor má dvě prostorné regály, notebooky a další. Snadná montáž stojan na monitor můžete jednoduše namontovat pomocí podrobných pokynů a potřebných nástrojů.
ZnačkaFenge #ad
VýrobceFenge #ad
Výška5.71
Délka42.52
Hmotnost19.18
Šířka9.25
Číslo díluG04A2122B-FR

9. ROCDEER

#ad

ROCDEER Vertikaler Laptop-Ständer für den Schreibtisch – Bambus-Laptopständer mit verstellbarem Dock 0,00000000000000000000000000000000000000000000000

#ad
ROCDEER #ad - Platzsparend und hilft dabei, den Laptop zu kühlen, indem die Lüftungsschlitze offener und klarer gehalten werden. Form und funktion – der vertikale laptop-ständer von rocdeer hat eine natürliche Bambus-Textur, er passt perfekt zu einer MacBook-Oberfläche oder jedem anderen metallischen Laptop.

Verstellbare breite – verstellbar für laptop-breite mit einer Dicke von 0, 2 bis 3 cm. Neues schlitz-design – 2-in-1-design macht es bequem, ihre geräte zu platzieren. Das schlanke und minimalistische Design ist sowohl funktional als auch platzsparend, während es Ihrem Schreibtisch ein einzigartiges Aussehen und Gefühl verleiht. Erste wahl für umweltschützer: jedes schreibtischregal ist aus 100 % natürlichem Bambus gefertigt. Inklusive schraubenschlüssel für freie Anpassung, um die am besten geeignete Breite zu erfüllen, kompatibel mit allen Arten von Laptops.

Schutzmatte – ungiftige und rutschfeste silikonmatten decken die Laptop-Fächer ab, um Kratzer auf Ihren Geräten zu vermeiden; rutschfeste Silikon-Pads auf der Unterseite sorgen für Stabilität und Sicherheit. Halten sie 1 laptop und 1 Handy / iPad vertikal zur gleichen Zeit. Es ist eines der nachhaltigsten Materialien, die bis zu 99 cm an einem einzigen Tag wachsen.
ZnačkaROCDEER #ad
VýrobceROCDEER #ad
Výška2.56
Délka6.3
Hmotnost0.63
Šířka3.35
Číslo díluLS-08-Bamboo
ModelkaLS-08-Bamboo

10. good2have

#ad

Good2have, Pro 10 až 15,6" notebooky stojan na notebook, Hliníkový stojan na laptop, Stojan na notebook, Black Beauty, NĚMECKÝ, Extra dlouhá životnost díky přiloženému šroubovacímu klíči

#ad
good2have #ad - Konečně už žádná bolest krku – díky zvýšenému stavu black beauty předchází bolestem šíje a zad, protože notebook můžete používat ve výši očí. Použitelný pro každého. Náš stojan na notebook lze umístit do různých výšek.

Zajistěte si svůj laptop – nechcete také postavit svůj laptop na bezpečné stání, na kterém neklouže sem a tam? Black Beauty je vybavena silikonovými zarážkami a řeší tak tento problém! Používat déle než jiné stojany – je vám také líto, že výrobky mají krátkou životnost a je třeba je rychle vyměnit? ne s good2have BLACK BEAUTY! Dodáme vám vhodný nástroj, abyste šrouby mohli kdykoliv znovu utáhnout! Díky tomu můžete náš stojan na laptop používat déle než srovnatelné modely.

Ušetřete svůj drahocenný čas – znáte to také? máte dotaz nebo problém a potřebujete podporu, nicméně je podpora prodávajícího pomalá, nerozumí a není orientována na řešení? Ne s námi! Klademe velký důraz na komunikaci se zákazníky orientovanou na řešení. Zpříjemněte svůj život – použili jsme materiály vysoké kvality, abychom vám umožnili větší stabilitu a tím pohodlnější používání.
Značkagood2have #ad
Výrobcegood2have UG #ad
Výška1.18
Délka9.06
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo dílun / a
Modelkan / a
Záruka0