Top 10 Nematoden Trauermücken – Prostředky proti moskytům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. nemabest

#ad

Nemabest® SF hlístice 3 miliony 30 rostlin/6 m² proti smutným komárům

#ad
nemabest #ad - Nemabest uchovávejte v lednici a dodržujte datum trvanlivosti. Hlístice se jednoduše aplikují s vodou na zalévání a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin.

Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! nemabest sf hlístice steinernema feltiae bojují již od teploty půdy 8 °C s larvami a puppy smutných komárů. Použití k boji proti stádiím larev a kuklů smutných komárů je možné celoročně. Jedná se o biologický produkt, který je absolutně bezpečný pro lidi, rostliny a obratlovce. 3 miliony hlístic stačí na ošetření cca 30 rostlin/6 m² podlahové plochy. Hlístice jsou živá zvířata a musí se používat včas. Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad
Číslo díluFD-ZJ-221207-073

2. Plantura

#ad

Na 1 m²/cca 10 rostlin, 1 milion užitečných hmyzů, Plantura SF hlístice proti smutným komárům

#ad
Plantura #ad - Vydatný: 1 milion sf hlístic vystačí na 1 m² podlahové plochy cca 10 rostlin; vyndejte hlístice ihned po obdržení; skladování v chladničce až 6 týdnů.

Jednoduché použití: drobné hlísticové červy se zcela jednoduše nanášejí na zalévací vodu, při nákupu je přiložen návod krok za krokem český jazyk nelze zaručit. Rychlé dodání: během několika dní u vás v poštovní schránce, bez zbytečného odpadu z obalů a chladicích podložek. Spolehlivý: naše nematody plantura sf extrémně spolehlivě a po celý rok bojují proti larvám smutných komárů v substrátu; použitelné také pro natáčky září–březen a mravence duben – říjen. Bez chemie: použití našich sf hlístic je šetrné pro vaše rostliny a je nezávadné pro člověka a domácí zvířata.
ZnačkaPlantura #ad
VýrobcePlantura #ad

3. nemaplus

#ad

Nemaplus Hlístice SF pro likvidaci smutných komárů – 1 milion na 2 m² substrát pro zalévání rostlin nebo 10 rostlin

#ad
nemaplus #ad - Nemaplus hlístice sf steinernema feltiae jsou užiteční škůdci pro trvale a efektivní likvidaci smutných komárů a jejich larev v domě a zahradě na pokojových rostlinách, ovoci, okrasných rostlinách, zelenině, bylinkách atd.

Použití je možné celoročně. Hlístice by se měly nejlépe objednat krátce před plánovaným použitím. Nematody proti smutným komárům lze použít jako postřikovač nebo zalévací prostředek s rozprašovačem nebo konev ve sklenících, fóliových tunelech, květináčích, zimních zahradách, květináčích, truhlících na květiny a jiných nádobách na rostliny.

Použití hlístic nemaplus sf k biologické likvidaci škůdců je bezpečné pro lidi, domácí zvířata a rostliny. Je nutná teplota podlahy 8–28 °c. Obsah balení 1 milion hlístic stačí na cca 2 m² substrát na květiny nebo 10 rostlin. Lze použít i přes zavlažovací systémy.
Značkanemaplus #ad
Výrobcee-nema #ad
Výška0.47
Délka4.72
Šířka5.51
Číslo dílu1302001
Modelka1302001

4. Samenshop 24

#ad

Nematody NemaTaurus® SF | k boji proti smutným komárům | účinná, biologická ochrana rostlin s hlísticemi 1 milion na 2 m²

#ad
Samenshop 24 #ad - Použití nematodů sf k biologické likvidaci škůdců je bezpečné pro lidi, domácí zvířata a rostliny. Omezená trvanlivost – objednávejte teprve krátce před aplikací a skladujte v chladu při teplotě 2–8 °C.

Nematody lze použít jako postřikovač nebo zalévací prostředek s rozprašovačem nebo konev ve sklenících, květináčích, zimních zahradách, fóliových tunelech, květináčích, truhlících na květiny a jiných nádobách na rostliny. Je nutná teplota podlahy 8–28 °c. Hlístice sf steinernema feltiae jsou užiteční škůdci pro trvale a efektivní likvidaci smutných komárů a jejich larev v domě a zahradě na pokojových rostlinách, zelenině, ovoci, okrasných rostlinách, bylinkách atd. Použití je možné celoročně. Od malých 1 milionů až 1000 milionů balení můžeme dodat všechny velikosti.
ZnačkaSamenshop 24 #ad
VýrobceSamenshop24 #ad
Číslo dílu1302003

5. nemabest

#ad

Nemabest® Kombinované balení proti smutným komárům 3 miliony SF hlístic 30 rostlin + 10 žlutých nálepek

#ad
nemabest #ad - Perfektní pro použití v domě a ve skleníku. Oba produkty neobsahují škodlivé látky a jsou absolutně bezpečné pro člověka, rostliny a obratlovce. Rychlé dodání: odeslání ve stejný den při objednávce do 12 hodin po-do.

Dodání zpravidla již po 1–2 dnech! nemabest kombinované balení proti smutným komárům 3 miliony nematodů SF 30 rostlin + 10 žlutých nálepek. Nemabest uchovávejte v lednici a dodržujte datum trvanlivosti. Hlístice jsou živá zvířata a musí se používat včas. 3 miliony hlístic stačí na ošetření cca 30 rostlin/6 m² podlahové plochy. Hlístice se jednoduše aplikují s vodou na zalévání a lze je kombinovat i s jinými biologickými ochrannými opatřeními rostlin.

Luté nálepky jsou oboustranně lepené pro efektivní zachycení a sledování létajícího škodlivého hmyzu. 10 žlutých nálepek je velmi stabilních a opatřených ochranným papírem pro jednoduché zasunutí do květináče bez lepivých prstů. Nemabest Žluté nálepky se vyznačují vysokým a spolehlivým rybolovným výkonem.
Značkanemabest #ad
VýrobceÖRE Bio-Protect #ad
Číslo díluNB-GS-SF3

6. Futeco

#ad

Futeco® – SF hlístice proti smutným komárům – na 10 rostlin nebo plochu 1 m² – pro snadné zalévání

#ad
Futeco #ad - Jednoduché použití – sf hlístice steinernema feltiae rozpusťte ve vodě a zřeďte na požadované množství zalévání a směs nalijte zamořenou zeminu. Společně s vámi najdeme uspokojivé řešení.

Ivot s ohledem na životní prostředí – naše mikroskopické prospěšné rostliny jsou velmi citlivé na chemické prostředky na ochranu rostlin, proto by neměly být používány žádné chemické prostředky minimálně 6 týdnů. Náš servis – vaše výhody & vaše spokojenost je naším cílem – pokud něco neodpovídá vašim představám, kontaktujte nás prosím.

Bezproblémové pro člověka a zvířata – vysoce efektivní užitečné rostliny lze bez problémů používat. Osvědčený boj proti škůdcům – zcela přirozeným způsobem naše SF hlístice bojují proti škodlivým larvám smutných komárů, mravenců a natáčků. Ivotní základ prospěšných hmyzů odpadá po boji s larvami much.
ZnačkaFuteco #ad
VýrobceFuteco #ad
Číslo díluSF-NEMATODEN-1
ModelkaSF-NEMATODEN-1

7. Substral

#ad

4 x 7,5 ml, Substral Celaflor Smuteční komáři EX – proti larvám smutných komárů a jiným škůdcům a škodlivému hmyzu

#ad
Substral #ad - Přirozený cyklus rozmnožování je přerušen, škůdci se již nemohou vyvíjet a následně po několika dnech odumřou. K boji proti smutným komárům, sajícímu, kousavému a mnícímu hmyzu a broukům bramborovým.

Tip: zachyťte navíc dospělé smutné komáry žlutými nálepkami od Substral Naturen. Použití pro neprofesionální uživatele. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Přípustné číslo: 024436-86 | přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Respektujte prosím upozornění a bezpečnostní pokyny uvedené v návodu k použití. Způsobuje zastavení jídla a sání: již několik hodin po ošetření se škůdci inaktivují a přestanou přijímat potravu. Praktické lahvičky obsahují jako účinnou látku NeemAzal – extrakt ze semen tropického neemového stromu.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceSubstral Celaflor #ad
Výška6.69
Délka0.98
Hmotnost0.18
Šířka4.13
Číslo dílu66730
Modelka66730

8. Nemagro

#ad

Nemagro® Kombinované balení – nematody SF 3M + žluté tablety 3 miliony 30 rostlin nebo 6 m² – vaše první volba proti smutným komárům!

#ad
Nemagro #ad - Nemagro sf hlístice steinernema feltiae jsou užiteční hmyz pro udržitelnou likvidaci smutných komárů. Prvotřídní reputace – jako vždy v obvyklé kvalitě Nemagro. Dodávka také do balíkových stanic! Rychlé zaslání – dnes objednáno, bude odesláno ještě dnes do 14 hodin. Super účinek – přirozený, jednoduchý, účinný! Mnohokrát potvrzeno.
ZnačkaNemagro #ad
Číslo díluNEMA-M3+ A

9. e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH

#ad

Nematody e-nema proti smutečním komárům | 1 milion na 2 m² nebo až 10 rostlin | nemaplus

#ad
e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad - Nejlepší účinek: naše hlístice spolehlivě a trvale bojují proti škůdcům hmyzu. 100% biologické: použití našich hlístic je šetrné pro vaše rostliny a je nezávadné pro lidi a zvířata.

Pičková kvalita: nematody přímo od výrobce z vlastní výroby v německu. Dné přebalené zboží! kupujete originál!" obdržíte sáček nematod plus kartu s návodem k použití prostřednictvím dopisního zaslání. Nejlepší služby: získáte nejen nejlepší produkt na amazonu, ale také nejlepší servis. Uchovávejte až 6 týdnů v lednici. Zavolejte nám jednoduše na čísle 04307-8295295 v době od 8:30 do 16:00 Jednoduché použití: nematody se nanášejí zcela jednoduše přes zalévací vodu, návod krok za krokem je součástí dodávky.
Značkae-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad
Výrobcee-nema GmbH #ad

10. nemaplus

#ad

12 milionů, Nematody SF pro likvidaci smutných komárů

#ad
nemaplus #ad - Je nutná teplota podlahy 8–28 °c. Obsah balení 12 milionů hlístic stačí na cca 24 m² substrát na květiny nebo 120 rostlin. Dodržujte datum trvanlivosti. Použití hlístic nemaplus sf k biologické likvidaci škůdců je bezpečné pro lidi, domácí zvířata a rostliny.

Nemaplus hlístice sf steinernema feltiae jsou užiteční škůdci pro trvale a efektivní likvidaci smutných komárů a jejich larev v domě a zahradě na pokojových rostlinách, ovoci, zelenině, okrasných rostlinách, bylinkách atd. Nematody proti smutným komárům lze použít jako postřikovač nebo zalévací prostředek s rozprašovačem nebo konev ve sklenících, květináčích, fóliových tunelech, květináčích, zimních zahradách, truhlících na květiny a jiných nádobách na rostliny.

Použití je možné celoročně. Hlístice by se měly nejlépe objednat krátce před aplikací a skladovat v chladu 2-8 °C.
Značkanemaplus #ad
Výrobcee-nema GmbH #ad