Top 10 Ninja Heißluft Rezepte – Horkovzdušné fritézy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ninja

#ad

7 v 1, Ninja Foodi MAX PRO Grill, 3,8 l horkovzdušná fritéza, stříbrná/černá AG651EU, plochá grilovací deska Plancha a horkovzdušná fritéza, fritéza s digitálním teplotním čidlem, díly vhodné do myčky

#ad
Ninja #ad - Obsahuje: ninja foodi max pro grill eu zástrčka, grilovací desku s napájením, 3, plochá deska, 8l crisper hrnec, průvodce recepty. Ušetřete až 55% nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny.

Rozměry: v 28 × Š 39 × h 42 cm. Grilování bez otáčení: grilujte jako profesionál s technologií cyclonic air, která umožňuje cirkulaci teploty až 260 °C kolem vašeho jídla, pro rovnoměrné vaření a 360° opékání. Uvařené přesně tak, jak chcete. Hmotnost: 10 kg. 7 všestranných funkcí: grilování, plochá deska, air fry, pražení, pečení, ohřívání, dehydratace a snadné čištění: Odnímatelné díly jsou nepřilnavé a lze je mýt v myčce pro snadné čištění.

Barva stříbrná/černá. Velký gril s velkou kapacitou a perfektními výsledky: integrovaný digitální teplotní senzor monitoruje teplotu jídel během vaření a informuje vás, kdy je připraven k vyjmutí. Perfektní pro 4–6 osob. Díly vhodné do myčky nádobí s nepřilnavým povrchem.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška18.35
Délka11.61
Hmotnost27.34
Šířka23.27
Číslo díluAG651EU
ModelkaAG651EU
Záruka1 rok

2. Steinborg

#ad

Sušení, pečení, Horkovzdušná fritéza | 2 komory | horkovzdušná fritéza | mini trouba 4 v 1 | fritéza | sušička | grilování, fritování | fritéza bez oleje | horkovzdušná fritéza | horkovzdušná trouba |

#ad
Steinborg #ad - Všechny odnímatelné díly jsou vhodné do myčky a snadno se čistí, 4 + 4 litry, max. Díky tomu můžete připravovat rozmanité pokrmy současně, aniž by se míchala aromata. Doba nepřetržitého ohřevu: 60 minut Max. Fritovací komory a koš na potraviny s nepřilnavým povrchem: fritovací komory jsou opatřeny vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem, který nejen zabraňuje ulpívání pokrmů, ale také usnadňuje čištění.

S 50% úsporou energie ve srovnání s běžnými fritézami aktivně přispíváte k ochraně životního prostředí. Teplota: 200 ℃ nepřilnavý povrch, vysokorychlostní technika cirkulace vzduchu parní výstup dělá potraviny křupavé s 90 % méně tuku a 50% úspora energie Ekologické rozměry: 38 × 36 × 32 cm š × h × v. Dodávaný koš na potraviny umožňuje pohodlnou manipulaci s vašimi přísadami. Obě velkorysé fritovací komory s objemem 4 litry vám umožní připravit různé pokrmy současně, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě.

Výkon a kapacita: s působivým výkonem 1700 w nabízí naše horkovzdušná fritéza potřebný výkon pro rychlé a efektivní "horkovzdušné fritování". Hlavní vlastnosti: 1700 w, odnímatelné fritovací komory, dvouzónová vzduchová fritéza, 2 koše na potraviny. Ekologická a energeticky účinná: tato horkovzdušná fritéza stanovuje standardy nejen v kuchyni, ale také v oblasti šetrnosti k životnímu prostředí. Pevný napájecí kabel: cca 100 cm.
ZnačkaSteinborg #ad
VýrobceSteinborg #ad
Výška14.17
Délka12.6
Šířka14.57
Číslo dílu3131
Modelka3131

3. COSORI

#ad

Horkovzdušná fritéza COSORI 5,5 l XXL fritéza Horkovzdušná fritéza se 100 recepty v němčině český jazyk nelze zaručit, digitální LED dotykovou obrazovkou, předehřívání a udržování tepla, 11 programů, 1700 W, režim shake, bez oleje

#ad
COSORI #ad - Vařte jídlo jako správný kuchař s kuchařkou plnou receptů! pomocí až 100 receptů v němčině český jazyk nelze zaručit, které byly pečlivě připraveny kuchaři COSORI, může i začátečník připravit chutné pokrmy jako kuchař a rychle se motivovat a inspirovat k vaření. Vychutnejte si jídlo se svou rodinou! stále si děláte starosti o velikost horkovzdušné fritézy? Horkovzdušná fritéza COSORI XXL s velkou kapacitou dokáže uspokojit potřeby 3 – 5 osob, což dokonale vyhovuje potřebám vás a vaší rodiny.

Certifikace ce, rohs lfgbb. Jedním poklepnutím můžete začít gurmánskou jízdu. Stále ještě jíte potraviny s vysokým obsahem kalorií? děláte si současně starosti o obezitu a nezdravost? pokud se rozhodnete pro horkovzdušnou fritézu COSORI, můžete ušetřit až 85 % oleje a současně si užít stejnou křupavou a šťavnatou chuť jako u fritovaných potravin, což vede k zdravějšímu životnímu stylu. Až 13 funkcí vaření: 11 přednastavených jídelních programů, předehřívání a funkce udržování teploty vám nabízí jedinečný a pohodlný zážitek při vaření, zaručuje ale také perfektní chuť pokrmů a umožňuje také nastavit čas a teplotu podle vašeho přání.

Ištění bylo tak snadné fritovací koš s nepřilnavou vrstvou lze jednoduše vyjmout a mýt v myčce na nádobí, čímž si uvolníte ruce a ušetříte čas. Vítěz designové ceny red dot award a vítěz testu: vítěz red dot award 2019 a vítěz testu z několika německých časopisů a webových stránek; černá/bílá/červená na výběr, jsme vaší nejlepší volbou pro horkovzdušné fritézy. Pokud máte dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím. Klepněte a začněte vařit: ve srovnání s běžným typem tlačítka a běžným ovládáním, kdy se jedním tlačítkem ovládá více přednastavených režimů, vám dotyková obrazovka s jedním tlačítkem nabízí rychlejší způsob vaření.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška12.64
Délka15.67
Hmotnost11.9
Šířka11.81
Číslo díluCP158-AF
ModelkaCP158-AF
ZárukaVysoce kvalitní přístroj s 2letou zárukou od cosori. V případě problému se obraťte přímo na náš zákaznický servis e-mailem.

4. Ninja

#ad

Spülmaschinenfeste Körbe, Ninja Foodi Dual Zone Digitale Heißluftfritteuse, 6-in-1, 4-6 Portionen, Schwarz AF300EU, Antihaftbeschichtung, 2 Fächer, 7,6L Airfryer

#ad
Ninja #ad - Kochen sie von gefroren bis knusprig. Funktionen, zeiten & temperaturen in jeder Schublade, um komplette Mahlzeiten in einem Gerät zuzubereiten oder auf 2 Geschmäcker einzugehen. Kochen sie bis zu 75% schneller als Umluftöfen* *Getestet mit Fischstäbchen und Würstchen, einschließlich Vorheizen.

Von chefköchen erstellter Rezeptführer. Farbe: Schwarz. Gewicht: 8, 5 cm x b38 cm x T26, 2 kg. Großes fassungsvermÖgen: kochen sie 4-6 portionen. Bis zu 75% weniger fett* bei verwendung der air fry Funktion *Getestet im Vergleich zu frittierten, Air Fry, Aufwärmen, Backen, Rösten, handgeschnittenen Pommes frites. Sparen sie bis zu 55% energiekosten gegenüber backöfen mit ninja heißluftfritteusen* *Tests & Berechnungen auf Grundlage der empfohlenen Garzeit für Würstchen bei Verwenden der Heißluftfrittieren-Funktion im Vergleich zu zwei repräsentativen Öfen.

6 kochfunktionen: max crisp, dehydrieren. Nutzen Sie versch. Abmessungen: h31, 5 cm. Beinhaltet: ninja foodi dual zone digital air fryer eu-stecker, 8-Liter-Schubladen insgesamt 7, 2x antihaftbeschichtete, spülmaschinenfeste 3, 6 Liter Fassungsvermögen & Crisper Plates. Jede schublade fasst bis zu 1 kg Pommes oder ein 1, 6 kg Huhn.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNINJA #ad
Výška4.88
Délka4.11
Hmotnost18.08
Šířka5.89
Číslo díluAF300EU
ModelkaAF300EU
Záruka2 year manufacturer.

5. Ninja

#ad

Nepřilnavý povrch, 8 porcí, koše vhodné do myčky, 6 v 1, 2 přihrádky, Ninja Digitální horkovzdušná fritéza Foodi MAX Dual Zone, 9,5l Airfryer, černá barva AF400EU

#ad
Ninja #ad - Obsahuje: ninja foodi dual zone air fryer eu zástrčka, 2 zásuvky vhodné do myčky s nepřilnavou vrstvou celkem 9, 5 l objem & Crisper Plates. Barva: černá. Rozměry: v 32, 5 cm × Š 41, 5 cm × h 27 cm. Vaří až 8 porcí: každá zásuvka pojme až 1, 4 kg hranolků nebo 2 kg kuřete.

Vařte až o 75 % rychleji než cirkulační kamna* *testováno s rybími tyčinkami a párky, včetně předehřívání. 6 funkcí vaření: max crisp, pražení, ohřívání, pečení, air fry, dehydratace. Vařte od zmrazeného až po křupavé. Průvodce receptů vytvořený šéfkuchaři. 2 nezávislé zóny vaření: vařte 2 potraviny s různými funkcemi, časy a teplotami v každé zásuvce, abyste mohli připravit kompletní jídla v jednom zařízení.

Hmotnost: 8, 9 kg. Ušetřete až 55% nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny. Až o 75 % méně tuku* při použití funkce air fry *testováno ve srovnání se smaženými, ručně řezanými hranolkami.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.8
Délka10.63
Hmotnost19.4
Šířka16.34
Číslo díluAF400EU
ModelkaAF400EU

6. Philips Domestic Appliances

#ad

Digitální displej černá, 1400 g, horkovzdušná fritéza, Philips HD9762 / 90 Airfryer XXL, originál 2225 W, pro 4-5 osob

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Snadné ovládání: digitální displej s otočným knoflíkem teploty 40-200 stupňů, udržování teplé funkce a pět přednastavených programů. Rychlá příprava ve srovnání s troubou a bez předehřívacího času. S philips airfryer xxl hd9762 můžete připravit svá oblíbená jídla s malým nebo žádným olejem. Různé možnosti: smažení, grilování, vaření a pečení. Extra velká kapacita pro čtyři až pět porcí hranolků nebo dokonce celé kuře.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška12.4
Délka17.05
Hmotnost17.86
Šířka12.64
Číslo díluHD9762/90
ModelkaHD9762/90
ZárukaHerstellergarantie.

7. Stillstern

#ad

Koš na pečení chleba, 1800 W, Stillstern Horkovzdušná fritéza 5 l s LED dotykovým displejem, časovač 120 min, 7 programů vaření, 120 receptů v němčině, funkce shake, horkovzdušná fritéza XXL,

#ad
Stillstern #ad - Super jednoduché – čištění je velmi snadné. Ať už se jedná o fritovací koš, koš na pečení chleba nebo grilovací rošt – všechny díly mají nepřilnavý povrch a můžete je bez obav vložit do myčky. Navíc obdržíte celoživotní podporu z našeho vlastního servisního centra STILLSTERN v Německu! Bez tuku – od nynějška se můžete vzdát oleje a tuku: fritéza stillstern se díky nové horkovzdušné technologii rychle zahřeje na 200 stupňů.

SÍdlo spoleČnosti a zÁvazky sluŽby z nĚmecka – jsme přesvědčeni o naší horkovzdušné fritéze a předáváme toto přesvědčení vám. Jako pomoc při startování obdržíte sešit s recepty se 120 skvělými recepty. Mnohostranné použití – od hranolků, nuggetů přes kuřecí křídla až po housky nebo muffiny: horkovzdušná fritéza od stillstern zvládne vlastně všechno a to velmi jednoduše: 7 automatických programů tě podpoří při vašem oblíbeném pokrmu.

Díky integrované funkci shake lze zásuvku během fritování vyjmout: Jakmile vložíte zásuvku, fritování se automaticky obnoví ideální pro dochucování, otočení nebo sledování po jídle. Proto při nákupu obdržíte 3letou záruku spokojenosti a 60denní záruku vrácení peněz. Naše servisní středisko je vám k dispozici 24 hodin/365 dní v roce prostřednictvím. Skvělé vlastnosti – velký led displej, technologie powerboost a technologie cooltouch. Díky integrované funkci PowerBoost se ani nemusíte předehřívat.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška14.92
Délka12.52
Hmotnost12.13
Šířka13.74
Číslo dílu1172
ModelkaFryHD 3G XL

8. Ninja

#ad

3,8 l Airfyer, 4 v 1, AF100EU, koš vhodný do myčky, 2–4 porce, Ninja Horkovzdušná fritéza Air Fryer, nepřilnavý povrch, digitální, šedá a černá

#ad
Ninja #ad - Průvodce receptů vytvořený šéfkuchaři. Do koše o objemu 3, 8 l se vejde 1, mrazení, 35 kg kuřete nebo 900 g hranolků. Rychle: vařte až o 50 % rychleji než u cirkulačních pecí* *testováno s rybími tyčinkami a párky.

Obsahuje: ninja foodi air fryer, nepřilnavý povrch 3, 8l hrnec na vaření vhodný do myčky a mřížkovou vložku Crisper. PouŽÍvejte jen málo až žádný olej: air fry pro rychlé vaření chutných hlavních pokrmů, příloh a občerstvení – až o 75 % méně tuku* *Testováno ve srovnání se smaženými, ručně řezanými hranolky. Perfektní pro 2–4 osoby.

Barva: šedá/černá. 4 funkce vaření: air fry, zahřátí a dehydratace. Rozměry: v 34, 5 cm × Š 27, 9 cm × h 33, 8 cm. Ušetřete až 55% nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny. Hmotnost: 4, 4 kg.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška5.24
Délka4.32
Hmotnost13.67
Šířka5.35
Číslo díluAF100EU
ModelkaAF100EU
ZárukaZáruka výrobce.

9. Ninja

#ad

2 přihrádky, nepřilnavý povrch, 6 v 1, Ninja Horkovzdušná fritéza Foodi MAX Dual Zone, koše vhodné do myčky, Amazon Exclusive, měď/černá, 9,5l Airfryer, AF400EUCP, s kleštěmi

#ad
Ninja #ad - 6 funkcí vaření: max crisp, ohřívání, pečení, Air Fry, pražení, dehydratace. 2 nezávislé zóny vaření: vařte 2 potraviny 2 způsoby, obě současně hotové. Rychlá, kompletní jídla bez oleje. Hmotnost: 8, 5 cm × Š 41, 8 kg. Barva: měď/Černá.

Exkluzivně amazon: tato fritéza 6 v 1 dual zone air fryer má elegantní měděné akcenty a obsahuje silikonové kleště. Rozměry: v 32, 5 cm × h 27 cm. Extra velký objem: uvařte až 8 porcí. Každá zásuvka pojme až 1, 4 kg hranolků nebo 2 kg kuře. Air fry: až o 75 % méně tuku* *testováno ve srovnání se smaženými, ručně nakrájenými hranolky. Ušetřete až 65 % nákladů na energii oproti troubám s horkovzdušnými fritézami ninja *testy a výpočty založené na doporučené době vaření párků při použití funkce horkovzdušného fritování ve srovnání se dvěma reprezentativními kamny.

Vařte až o 75 % rychleji než cirkulační kamna* *testováno s rybími tyčinkami a párky, včetně předehřívání. Obsahuje: ninja foodi max dual zone air fryer eu zástrčka, silikonové kleště, 2 x zásuvky 4, 75 litru s nepřilnavým povrchem vhodné do myčky celkem 9, 5 litru objemu a krimpovací desky. Průvodce recepty.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.8
Délka16.34
Hmotnost19.4
Šířka10.63
Číslo díluAF400EUCP
ModelkaAF400EUCP
Záruka2 roky.

10. COSORI

#ad

COSORI Horkovzdušná fritéza s nastavitelnými stupni ventilátoru, 6 l 1,4 kg Airfryer, sušení jogurtu, 80+ online recept a kniha receptů, mini pece, fermentace, Turbo Blaze™, kompaktní,, 30 – 230 °C

#ad
COSORI #ad - Multifunkční kuchyňský talent díky velkému teplotnímu rozsahu od 30 °c do 230 °c a nastavitelným stupňům ventilátoru si můžete vychutnat perfektní chuť nízkoteplotního kvašení jako jogurtovač a funkce sušení; můžete zažít více možností vaření s dalšími režimy vaření jedním dotykem a 9 funkcemi. Objem 6 litrů6litrová nádoba s nepřilnavým povrchem nabízí místo pro 3 až 5 osob a je ideální pro rodiny a večírky.

Až o 95 % méně oleje při vaření se spotřebuje o 95 % méně oleje, a pokrmy jsou přesto křupavé; s Turbo Blaze jde zdraví a chuť ruku v ruce. Lze mýt v myčcekoš s nepřilnavým povrchem a servírovací podnos lze jednoduše mýt v myčce. Revoluční dc motor nově vyvinutý stejnosměrný motor je vybaven 5 rychlostmi vzduchu, přičemž různé rychlosti vzduchu jsou automaticky přesně přizpůsobeny příslušné funkci vaření, aby bylo dosaženo perfektní chuti. O 46 % rychlejší díky novému vyvinutému stejnosměrnému motoru motor dc vaří turbo blaze o 46 procent rychleji než horkovzdušné fritézy s běžnými střídavými motory AC motory; ten se otáčí poměrně rychleji až 3 600 ot/min a spotřebuje v průměru až o 40 procent méně energie.

Elegantní a kompaktní design díky kompaktnímu designu se COSORI TurboBlaze hodí do každé kuchyně; vždy najde místo, kde vyniká svým elegantním designem. Závazek servisuspolečnost cosori se snaží nabídnout vám spolehlivou kvalitu výrobků a vynikající zákaznický servis; pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás prosím. Recepty na míru zkombinujte jednu z 96 ingrediencí v aplikaci vesync a my vám dodáme nejlepší řešení vaření: recepty pro děti, rychlé recepty pro všechny kuchyňské potřeby vaší rodiny.
ZnačkaCOSORI #ad
VýrobceCOSORI #ad
Výška11.85
Délka15.75
Hmotnost13.23
Šířka11.81
Číslo díluCAF-DC601-KEU
ModelkaCAF-DC601-KEU