Top 10 Qinax Drone K8 – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DJI

#ad

48MP fotografie, doba letu 34 minut, Dron DJI Mini 3 Pro – lehký a skládací kamerový dron s natáčením videa 4K/60 fps, uhýbání překážkám ve 3 směrech

#ad
DJI #ad - Gimbal se otáčí o 90°, takže výsledkem je nekompromisní kvalita obrazu. Profesionální záběry – nahrávejte si svůj svět na 4k/60 fps videa a pořizujte fotografie v rozlišení 48 MP s dech beroucími detaily. Dokonalé portrétní záběry – dron dji mini 3 pro nabízí skutečné vertikální záběry pro portréty, ideální pro sociální sítě.

Obsahuje nové dálkové ovládání dji rc s integrovanou aplikací dji fly a 5, 5" HD displejem pro ostré obrázky i při přímém slunečním záření. Nahrávejte a sdílejte na cestách – dron dji mini 3 pro nabízí rozsáhlou škálu chytrých funkcí včetně FocusTrack, skutečného vertikálního snímání, Time Lapse, MasterShots, QuickTransfer a dalších. Bezkonkurenční bezpečnost – dron dji mini 3 pro je vybaven funkcí vyhýbání se překážkám ve 3 směrech a systémem APAS 4.

0, který do řady mini zavádí zcela nové bezpečnostní standardy. Dlouhá doba letu – užijte si prodlouženou dobu letu až 34 minut. Díky skládací a kompaktní konstrukci si jej můžete snadno vzít s sebou a užít si s ním všechna svá dobrodružství. Díky tomu máte více času na průzkumy a natáčení. Létání bez starostí – s hmotností < 249 g nevyžaduje dron mini 3 pro ve většině zemí žádnou registraci. Kamerový systém podporuje dual-native ISO a clonu f/1.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.44
Délka6.73
Hmotnost0.55
Šířka9.65
Číslo díluCP.MA.00000492.01
ModelkaCP.MA.00000492.01
Záruka2 year manufacturer

2. DJI

#ad

Drone Quadcopter UAV with 48MP Camera 4K Video 8K Hyperlapse 1/2" CMOS Sensor 3-Axis Gimbal 34min Flight Time ActiveTrack 3.0 Ocusync 2.0, Gray, DJI Mavic Air 2

#ad
DJI #ad - Obsah další úrovně: pořizujte působivé 48mp fotografie s 1, 27cm cmos senzorem, zatímco 3osý gimbal poskytuje video 4k/60fps. Posuňte svou fantazii na hranice, protože letecké snímky nebyly nikdy tak snadné. Rozpoznání překážek ve třech směrech je obzvlášť pohodlné pro začátečníky a zlepšuje bezpečnost vašeho Mavic Air 2.

International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Kombinuje výkonnou kameru s inteligentními režimy fotografování pro dech beroucí výsledky. Kompatibilita s aplikací: aplikace dji fly vyžaduje ios v100, 8, xs, 7 palce, 11 pro, x, 7 plus, 5 palce, 6 plus, 8 plus, 11, xs max, ipad air 2 9, 6s plus, 7, ipad pro 10, 7 palce, XR, 6s, ipad pro 9, ipad mini 4 8 palců, 6, Android v6.0

0 nebo vyšší. Vylepšený let: působivá doba letu až 34 minut vám umožní pořizovat epické, rychlé snímky. Kompatibilní zařízení zahrnují: iphone 11 pro Max, iPad Pro 2018 11 O1255559 palců. Tajemství neuvěřitelných hdR videí je výkonný obrazový senzor Quad-Bayer. Vylepšete svou hru: kamerový dron mavic air 2 posouvá výkon a přenosnost na vyšší úroveň. Ocusync 2.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI Service LLC #ad
Výška3.31
Délka7.09
Hmotnost1.26
Šířka3.82
Číslo díluCP.MA.00000176
ModelkaCP.MA.00000176

3. Potensic

#ad

Dospělé,, 6 km FPV přenos, Potensic ATOM GPS dron s 4K kamerou a 3osý gimbal, 12MP fotografický dron pro začátečníky, 3 akumulátory 96 min. doba letu, do 249 g, vizuální sledování/QuickShots/RTH

#ad
Potensic #ad - Vychutnejte si své letecké dobrodružství bez přerušení! nová, kreativní cesta, která pomáhá začátečníkům vytvářet mistrovské krátké filmy. Vzdálenost již není problém. Každá baterie nabízí dobu letu 32 min, tedy celkem zábavné z letu.

Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. A. Umožňuje skutečně inteligentní automatické sledování. 5 režimů na výběr – na výběr – k dispozici také na dálku, vyberte si jednoduše svůj motiv a ATOM provede v závislosti na zvoleném režimu řadu profesionálních leteckých manévrů a pořizuje krátké filmy. Zachycení pomalých aktivit a změn v životě, obnovení krásy! a umožňuje v rámci komunikačního dosahu až v ideálních podmínkách, což je dále, žádné překážky a rušení, stabilnější a jasnější.

Ve sportovním režimu může být maximální rychlost. Dný strach z výzev přirozeného větru. Díky hmotnosti od potřebujete pro provoz dronu také na základě kamery. Díky silnému a exkluzivnímu atomy lze použít také u / stabilně létají a poskytují jasný obraz. Paralelní nabíjecí stanice může mít tři akumulátory. Smyslem života je vidět široký svět.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška2.28
Délka9.53
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo díluATOM

4. DJI

#ad

Inteligentní režimy, DJI Mini 2 SE, focení, 10 km video přenos, pouliční snímky, šedá, snadná obsluha, doba letu 31 min, méně než 249 g, lehký a skládací kamerový dron s videem 2,7K

#ad
DJI #ad - Existují dvě verze pro mini 2 se: s nebo bez štítku c0 Piloti nemusí provádět žádné zkoušky. Inteligentní režimy – quickshots a další působivé inteligentní funkce jsou k dispozici pouze s několika vstupy, které vypadají, takže získáte letecké snímky, jako by byly od profesionála.

Užívejte si radost z létání bez namáhavého postupu aplikace a čekání. Má dokonce funkci zpětného chodu, pokud je baterie příliš slabá. Obě verze mohou létat podle kategorií A1 a A3. Snadná regulace – u dronu o hmotnosti nižší než 249 g není ve většině zemí nutný žádný test. Zcela jednoduše! - od zvedání až po nahrávání je každý proces s dji mini 2 SE snadno a rychle zvládnutelný. Vylepšený dosah – s robustním přenosovým dosahem 10 km můžete létat dále a se spolehlivým spojením více prozkoumávat a nahrávat.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.17
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka6.3
Číslo díluCP.MA.00000573.01
ModelkaCP.MA.00000573.01
Záruka2 roky výrobce

5. HOVERAir

#ad

Skládací akční kamera s volným ovládáním, režim Folge Mir, černá combo, HOVERAir X1 samodlétající kamera, dron v kapesním formátu HDR videozáznam, inteligentní letové trasy

#ad
HOVERAir #ad - Má celou řadu nastavení, následků, pomocí kterých můžete každý letový režim perfektně přizpůsobit vašim potřebám. Tak můžete při turistice nebo na cestách zcela jednoduše zachytit nádherné okamžiky. Automatické a inteligentní letové trasy: zažijte létání bez rukou s předem naprogramovanými trajektoriemi hoverair x1, orbity, včetně vznášení, oddálení, ptačí perspektivy a dalších.

Asné snímky a videozáznamy hdr: tento kamerový dron podporuje maximálně 2, 7 k@30fps a 1080p hdr videozáznamy. Plně uzavřené bezpečnostními opatřeními: vychutnejte si bezstarostné létání s plně uzavřeným designem našeho dronu. Vybaveno ochrannými zařízeními, které navíc chrání jak dron, tak i jeho okolí. Monitorování v reálném čase a manuální ovládání: přes doprovodnou aplikaci hover x1 můžete sledovat živé záběry z kamery dronu.

S hmotností pouhých 125 g je lehčí než iPhone a nemusí se registrovat u FAA. Perfektní pro sdílení: po letu si můžete své fotografie a snímky stáhnout přes aplikaci hover x1. Sdílejte své nejkrásnější okamžiky s přáteli a rodinou na svých oblíbených platformách sociálních médií jednoduchým kliknutím. Jeho skládací design zajišťuje, že dobrodružství je vzdálené jen jednou rukou. Má 32 gb interní paměti, takže nepotřebujete SD kartu.
ZnačkaHOVERAir #ad
VýrobceShenzhen Zero Zero Infinity Technology Co.,Ltd. #ad
Výška1.18
Délka5
Hmotnost0.28
Šířka5.71
Číslo díluX1
ModelkaX1
Záruka2 roky

6. Potensic

#ad

Follow-Me/návrat, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS, doba letu 62 min, bezkartáčový motor, méně než 249 g, max. 16 m/s, přenos 4 KM FPV, RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé

#ad
Potensic #ad - Když se dostanete na Sněžnou horu, normální a sport. A pojištění dronu je povinné. Přenos videa 720p maximálně 4 km. Ale kvůli kameře byste se měli podívat na. Technologie pixSync 2. 0 zajišťuje za většiny podmínek nahrávání stabilní, konzistentní video a umožňuje nízkou latenci pro digitální HD video.

Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí. Díky systému kontroly letu dronu atom se dokáže odolat síle větru 5 a poskytuje tvůrci jasný obraz pomocí stabilizačních technik. Systém kontroly letu surgefly nabízí režim pro začátečníky a 3 letové režimy – video, trasový bod letu atd. Zachycení krásné krajiny a přitom zůstat stabilní je náročné. Stáhněte si nejnovější příručku a další dokumenty na stránce produktu nebo v aplikaci ve formátu PDF.

Upozornění: dbejte na to, aby byla funkce gps kalibrována prostřednictvím aplikace. Pro lepší zážitek je nutné aktualizovat nejnovější verzi aplikace. Z důvodu nepravidelné aktualizace dronů a z důvodů ochrany životního prostředí nebude v budoucnu žádný návod v papírové podobě. Ve sportovním režimu může rychlost dosáhnout /. Měřeno v prostředí bez překážek a rušení.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

7. DJI

#ad

DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC – lehký a skládací mini kamerový dron s videem 4K HDR, doba letu 38 minut, skutečné vertikální snímky a inteligentní funkce

#ad
DJI #ad - Mini 3 létá stabilně i při síle větru 5 38 km/h, takže můžete vždy pořizovat perfektní snímky. Užijte si ten okamžik: pořiďte dech beroucí snímky pomocí QuickShots a vyberte dynamické pohyby letu nebo pořiďte perfektní krajinu pomocí panoramatu. Toto je dji mini 3.

Pokud byste měli zájem o pokročilé funkce, jako je vyhýbání se překážkám ve 3 směrech, FocusTrack a Point of interest, podívejte se na DJI Mini 3 Pro. Skutečné vertikální snímky: díky tomu můžete snadno zaznamenávat vysoké orientační body, jako jsou mrakodrapy a vodopády a sdílet své snímky přímo v perfektním směru na Instagramu nebo TikToku. Lehký a kompaktní: mini 3 váží méně než 249 g. Prodloužená výdrž baterie: s výdrží baterie až 38 minut si můžete Mini 3 vzít s sebou na dlouhé lety, aniž byste si museli dělat starosti s baterií.

Perfektní na dobrodružství, turistiku, výlety na cesty a dny na pláži. Létání je hračka: nenechte se trochu větru odradit. Ohromující obrázky: pořizujte snímky ve 4k a hdr, a zachyťte všechny detaily ve světle a stínu, pro křišťálově čistá videa, ať už ve dne nebo v noci. Toto combo obsahuje dvě další inteligentní letové baterie, u které je předinstalována aplikace DJI Fly a má integrovaný 5, obousměrnou nabíjecí stanici, tašku přes rameno a nové dálkové ovládání DJI RC, 5″ displej.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.8
Délka14.3
Hmotnost1.76
Šířka9.9
Číslo díluCP.MA.00000613.01
ModelkaCP.MA.00000613.01
Záruka2 roky výrobce

8. HOLY STONE

#ad

20 min. dlouhá doba letu, RC skládací drony kompletní sada pro začátečníky 249 g, Holy Stone HS360S dron s kamerou 4K GPS pro dospělé, Follow-Me, 3 km velký dosah 5G FPV přenos obrazu, návrat

#ad
HOLY STONE #ad - Létání s důvěrou – hs360s letí stabilně a díky inteligentnímu gps zná cestu domů. As letu vám poskytne více času na objevování a fotografování. Pokud je baterie vybitá, dron automaticky odletí zpět! Žádný strach ze ztráty. Díky skládacímu a kompaktnímu designu si ji můžete vzít s sebou při každém dobrodružství.

Naše výrobky mají delší životnost a naše služby jsou pozornější. Jedním stisknutím tlačítka za vás dron zvládne všechno. 20 min. Bezstarostný zákaznický servis – můžete nakupovat s důvěrou, protože nabízíme profesionální zákaznický servis. Díky stabilnímu a jasnému přenosu obrazu můžete dále vidět. Chytrá aplikace – kromě toho existují různé režimy letu v aplikaci: Follow-Me, Surround Flight a Track Flight. Létání bez starostí – dron váží < 249 g a nevyžaduje žádnou registraci.

Dokonce i nezkušení uživatelé mohou začít jedním kliknutím. Profesionální 4k kamera – 4k kamera se otáčí o 90°, takže můžete během letu rychle měnit náhled a užívat si vždy super jasné obrázky a živé kanály. Nahrávejte a sdílejte na cestách – existuje celá řada inteligentních režimů nahrávání. Přenos obrazu na dlouhé vzdálenosti – umožňuje přenos obrazu na vzdálenost 3 km žádné ruční připojení k WiFi přes USB.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.2
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.46

9. DJI

#ad

Doba letu 34 minut, méně než 249 g, třída C0, 2 další baterie, skládací mini dron s kamerou 4K, DJI Mini 4 Pro Fly More Combo s dálkovým ovládáním DJI RC 2 dálkové ovládání obrazovky

#ad
DJI #ad - As letu, abyste zachytili více pohledů a nových úhlů. Pod 249 g, není nutný řidičský průkaz dronu1 – lehký, v souladu s předpisy c0, ve většině zemí není vyžadován řidičský průkaz dronu! Užívejte si radost z létání bez namáhavého postupu aplikace a čekání. I jako začátečník můžete bez námahy nahrávat jasná videa.

Docílíte komplexních a bezproblémových ovládacích efektů. Vychutnejte si kvalitní filmový materiál přímo z kamery! všesměrové vyhýbání se překážkám pro lepší bezpečnost – s přesnými detekčními funkcemi ve všech směrech můžete létat s důvěrou, protože víte, že dron lépe rozpozná překážky! Nepřerušované lety s delší výdrží baterie – užijte si delší výdrž baterie pro nepřerušované lety3. Uvolněte vertikální videa v rozlišení 4k/60 fps hdr – prezentujte východy slunce, západy slunce a noční snímky s působivou jasností. Certifikát c0 pro dji mini 4 pro umožňuje létání v kategoriích a1, a2 a A3 a šetří nákladné zkoušky a drahé dálkové licenční testy.

Upozornění: pro vaši bezpečnost byste se měli vždy předem informovat o místních zákonech a předpisech a přísně je dodržovat. Inteligentní sledování s lehkostí přizpůsobte – s novým activetrack 360° můžete ovládat historii sledování svého dronu. Ponořte se do leteckých snímků v reálném čase s 20 km fhd přenosem2 – nutnost pro dlouhé lety a vysoce kvalitní obrázky. Obsahuje dálkové ovládání 2, taška přes rameno a další! současně rychle nabijte několik baterií a létejte déle, nabíjecí stanice, tři akumulátory po dobu 34 min.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.52
Délka5.8
Hmotnost1.81
Šířka3.7
Číslo díluCP.MA.00000735.02
ModelkaCP.MA.00000735.02
ZárukaDJI

10. HOLY STONE

#ad

Optický tok, chytrý návrat pro začátečníky, follow me, přenos 5G WiFi, skládací FPV RC kvadrokoptéra s bezkartáčovým motorem, Holy Stone HS720G 2osý gimbal GPS dron s 4K kamerou ledu pro dospělé

#ad
HOLY STONE #ad - Díky gps se k vám vrátí i při ztrátě signálu nebo nízkém stavu baterie. Díky dodávané nosné dírce se snadno přepravuje a uchovává. 2osý gimbal s 4k ledovou kamerou: díky 4k ledové kameře electronic image stabilization a 2osému gimbalu je letecké snímky stabilnější než kdy dříve.

Použití pod bezprostředním dohledem dospělých. Plynulý přenos 5g: live feeds lze přenášet přes 5g wifi. Senzory od sony znamenají větší přesnost, větší ostrost a vyšší standardy. Výkonný gps modul: gps modul a optický tok činí hs720g bezpečnější a spolehlivější. Skvělý společník na cesty: potřebujete takový dron, který vypadá skvěle. Maximální dosah dálkového ovládání je 999 metrů. Silný výkon v přírodě: výkonný bezkartáčový motor a výdrž baterie až 26 minut zajišťují, že HS720G létá stabilně a má dostatek času na perfektní fotografii.

Hs720g pořizuje opravdu skvělá videa a obrázky v 3840 x 2160 pixelech. Váží pouze 377 g, téměř ve složeném stavu o velikosti dlaně. Tento produkt je vhodný pro osoby od 16 let. Rozsáhlejší funkce: hs720g je vybaven několika inteligentními letovými režimy: Follow-Me, kruhový let, TapFly, Letové stezky.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.48
Délka11.81
Hmotnost0.83
Šířka9.06