Top 10 Rattenköder Pads – Deratizační prostředky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardigo

#ad

V balení po 5 kusech | likvidace krys s profesionální plastovou pastí | snadná manipulace a hygienická | boj proti krysám uvnitř i venku, GARDIGO® Past na krysy, pasti

#ad
Gardigo #ad - Výběr správné návnady: doporučujeme jako návnadu na krysy na oříškovo-nugátový krém, arašídové máslo nebo játrové klobásy, které se natírají na povrch návnady. Německý servis a německý výrobce: nabízíme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu.

Kvalitní plast: past na krysy gardigo z kvalitního plastu a s citlivým spouštěcím mechanismem kovového třmenu vám přináší efektivní a efektivní způsob boje proti krysám. Hygienické a znovu použitelné: kvalitní umělá hmota pasti na krysy se snadno čistí a za mokra nenaptná.

K čištění noste rukavice. V případě záruky nebo záruky jste tak na bezpečné straně. Lze je také zcela jednoduše omýt. Použití: jak odhánět krysy? vybavte pasti návnadou na krysy a umístěte ji v blízkosti zdi, do dráhy myší. I spouštěcí mechanismus zůstává i přes měnící se teploty spolehlivý. To zvyšuje šance na úspěch při chytání.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad

2. Atello

#ad

Atello® Fixa na myši – živá past na myši sada 2 ks – velmi spolehlivý spouštěcí mechanismus – past na živou past s extra mnoha otvory vč. tipů a triků

#ad
Atello #ad - Ocas se díky velmi velké vzdálenosti od pádové klapky až po spoušť neupne ocas. 60denní záruka vrácení peněz – pro usnadnění rozhodnutí o koupi vám slibujeme: Pokud nejste s naším produktem 100% spokojeni, dostanete peníze zpět.

Myš lze zachytit a uvolnit bez dotyku. Opakovaně použitelná a hygienická – past na myši živá se dá díky robustnímu ABS plastu velmi snadno čistit vodou. Nebezpečný pro člověka a zvířata – žádné použití toxických látek, lepidel nebo mechanismů zabíjení a žádné ostré hrany nebo nebezpečí stlačení, které by mohlo dítě nebo domácí zvíře poškodit.

Rychle a jednoduše k úspěchu – vylepšený a velmi spolehlivý spouštěcí mechanismus s citlivostí až 7 gramů a 8krokový návod na zadní straně balení zajišťuje velmi rychlé úspěchy. Dné nebezpečí poranění myši – díky extra mnoha otvorům získá myš více kyslíku.
ZnačkaAtello #ad
VýrobceAtello #ad
Výška2.91
Délka12.36
Šířka3.07
Číslo dílu3
Modelka2

3. HAZENS

#ad

Past na živá myš – 2dílná sada, rychlý výstup, žádný kontakt s myší, zvířecí hygenická past na myši s dvojitými dveřmi, transparentní, inovativní vysoce citlivá past na živá myš

#ad
HAZENS #ad - Myši se neuduší, když je chytí. Léto nebo zima, déšť nebo sníh – nic vám nezabrání v chytání hlodavců. Bezpečná a jednoduchá manipulace – past na živé myši se snadno používá. 100% efektivní past na myš – díky vysoce citlivé spoušť stačí 5 g hmotnosti na spuštění živé myši tak, že může být chycena i novorozená myš.

7krát tolik otvorů zajišťuje lepší větrání pasti na myši. Tip: myši jsou podle § 39 odst. Od spuštění pedálu myší až po zavření boxu uplyne pouze 0, 1 sekundy, takže žádná myš nemůže uniknout. Nemusíte se dívat každé dvě hodiny. Vhodné pro všechny malé hlodavce, sklad nebo na jiných místech, past na zvířata uvnitř i venku.

Umístěte past na myši na zahradu, sklep, zbytek leží na myši. Box na myš je vodotěsný a lze jej po vyprání znovu použít. Vykazuje vysokou tvrdost, což znamená, že se ani po několika měsících používání nerozbije nebo se nedeformuje. 1 č. 1 bnatschg pod všeobecnou ochranou druhů a nesmí být bez řádného důvodu usmrceny nebo bojovány.
ZnačkaHAZENS #ad
VýrobceHAZENS #ad
Výška2.68
Délka6.77
Hmotnost0.01
Šířka2.56

4. SWISSINNO

#ad

Náhradní návnada pro past na myši SuperCat: Nejedovatý přírodní produkt, neškodná pro děti a domácí zvířata, 2x 6dílná sada

#ad
SWISSINNO #ad - Vyměňte tak jednoduše kazetu – hotovo! ". Nebezpečný pro děti a domácí zvířata – výměnná návnada je přírodní produkt, který je 100% bez jedu nebo jiných chemikálií. Istá manipulace – praktická kartuše umožňuje čistou manipulaci bez drobností, díky které je doplňování hračka.

". Past je okamžitě znovu připravena k použití. ". Velmi účinné – ukončete frustraci pastí na živý nebo jinými neúčinnými pasti na myši. Připraveno k okamžitému použití – návnada pro úderovou pasti supercat se dodává v praktické výměnné kazetě a po výměně a odstranění víka návnady je okamžitě připravena k použití.

". Náhradní návnada pro výměnu nástražních kartuší. Výcarský design a kvalita – 20 let zkušeností na ochranu před škůdci. Tato návnada silně přitahuje myši a zajišťuje tak největší množství zachycení během krátké doby. ". Proto je kontakt s dětmi nebo domácími zvířaty neškodný.
ZnačkaSWISSINNO #ad
VýrobceSwissinno #ad
Výška0.24
Délka2.76
Šířka2.44

5. Rapizz

#ad

Past na myši, Past na myši Rapizz živá 2 kusy – vč. hygienických rukavic a odolné proti skusu a povětrnostním vlivům I past na živá myši, past na myši past na myši, past na myši, past na život, myši

#ad
Rapizz #ad - V zahradě garáž kolem myší efektivně vyhánět a pasti na myši do interiéru jako past na živá např. Odolné vůči počasí a kousnutí: ideální pro venkovní použití díky abs materiálu odolného proti dešti – současně zabraňuje vypuknutí zvířete.

Sada 2 ks pro myši – optimální týmová práce i pro větší prostory nebo více oblastí – ideální umístění jako past na myši venku, např. Sklep – opakovaně použitelná past na myši past na krysy vítěz testu v týmu Rapizz. Nejrychlejší montáž & znovu použitelná: past na myši z abs a kovu lze postavit během několika sekund a po chytání znovu použít – k tomu jednoduše uvolněte myš, krysu hraboše, past očistěte teplou vodou a znovu postavte. Vhodné pro všechny druhy myší menší pasti na krysy a živé pasti na krysy.

Včetně hygienické rukavice: zabraňuje přenosu zápachu a zvyšuje tak šance na chytání – navíc chrání před přenosem nemoci při propuštění myší a krys – bezpečná past na myši chytání zaživa! Bezpečné a přátelské ke zvířatům: past na myš bez jedu chrání domácí zvířata a děti i díky lehkému upínacímu mechanismu nehrozí žádné nebezpečí sevření prstů – 20 vzduchových otvorů zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu uvnitř.
ZnačkaRapizz #ad
VýrobceLEHARO GmbH #ad
Číslo díluRP3795
ModelkaRP3795

6. JEFFOUOO

#ad

6 kusů profesionálních pastí na myši, kuchyni na krysy, pedál past na myši vysoce citlivý pilový zub past na myši, past na krysy opakovaně použitelná past na myši s odnímatelnou skořepinou na návnadu vhodná pro domácí zahradu

#ad
JEFFOUOO #ad - Velmi rozšířené: tato past na myši je velmi efektivní pro myši jakékoliv velikosti a lze ji umístit kdekoliv uvnitř nebo venku, kancelářích, zahradách, skladech, např. Efektivní produkt: tento pedál pastí na myši napodobuje design barev a tvarů sýra, jedinečný design žraločích zubů a robustní nástrahy, perfektní pro rychlé a efektivní zničení myší.

Jednoduše opláchněte vodou a znovu použít. Jednoduchá obsluha: naše past na myši má odnímatelný pohárek na návnadu, jednoduše vložte návnadu do pouzdra návnady, stiskněte pružinovou páčku a opět vložte do pasti na myši, vložte past na myši a hotovo. Profesionální past na myši: obdržíte 6 pastí na myši, dlouhá životnost, silné kousnutí, zabudované silné pružiny z ušlechtilé oceli, nezestárnou snadno, tyto pasti na myši jsou z kvalitních materiálů, vhodné pro trvalé používání.

V ložnicích, kuchyních, technických prostorách atd. Moandy opakovaně použitelné: tyto pasti na myši jsou vyrobeny z omyvatelného materiálu, který dokáže snadno čistit a odstranit pachy a skvrny.
ZnačkaJEFFOUOO #ad
VýrobceJEFFOUOO #ad
Výška0.5
Délka3
Šířka2

7. K DERDISCOUNT

#ad

Sleva na návnadu: profesionální past na krysy | profesionální nářadí místo komorních lovců | box na návnady proti myším a potkanům | stanice na návnady, box na krysy dům, průmysl, zahrada

#ad
K DERDISCOUNT #ad - Rozměry v x Š x h: 22 x 14 x 8 cm. Všestranný: ať už uvnitř nebo venku: past na krysy se hodí pro trvalou i krátkodobou likvidaci škodlivých hlodavců a lze ji použít s bloky na návnady, jedovatou pšenici nebo návnadou na pšenici a hotovou návnadu.

Příjemný efekt: kvůli časově zpožděnému účinku se v boxu na návnady nenacházejí žádné mrtvé krysy. Profesionální: s vysoce kvalitní stanicí na návnady ze stabilního plastu jsou problémy s krysami vyřešeny obratem ruky. Efektivní: ze zkušenosti berou krysy návnadu po 2 až 4 dnech.

Rozsah dodávky: 2 stanice na návnady na krysy, porcovou návnadu, pasty na návnady, 2 výstražné nálepky, 2 klíče. Praktický kabel: jednoduše vytáhněte návnadu na pojistnou tyč, která je součástí dodávky, a krysy se nalákají. Bezpečné: stanici návnady lze uzamknout klíčem a chrání před neoprávněným přístupem.
ZnačkaK DERDISCOUNT #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška3.15
Délka8.66
Šířka5.51
Číslo díluSB.328923
Modelkajioe3

8. Roshield

#ad

ROSHIELD Pro Box | 2 extra große Ratten & Mäuse Vergiftungs- & Schnappfallen Köderbox | Killerbox | Rattenvergiftungsblöcke für drinnen und draußen | Ratten-/Mausvergiftung & Schnappfallen |

#ad
Roshield #ad - Entspricht den britischen vorschriften – roshield Köderstationen entsprechen den kürzlich geänderten Anforderungen für die sichere Verwendung von Amateur-Rodentiziden in manipulationssicheren Köderstationen. Hergestellt aus recyceltem kunststoff – unsere Köderboxen sind einzigartig, da sie ausschließlich in Großbritannien aus recycelten Kunststoffen aus Armaturenbrettern und Stoßstangen hergestellt werden.

Fallen sind nicht im Lieferumfang enthalten. Bei verwendung für Fallen können sie extern mit einem Kabelbinder aktiviert werden. Schützen sie kinder und haustiere: abschließbare köderstationen für professionelle und Amateuranwender, um Rodentizidköder und Rattenfallen sicher anzuwenden.

Verwenden sie keine rodentizide oder fallen ohne Verwendung dieser Box! Für nagergiftköder – extra große boxen mit köderstange, die doppelt mehr hält als andere Köderstationen. Für eine vielzahl von rattenvergiftungen einschließlich Rattenvergiftungsblöcken stark Bait ist nicht im Lieferumfang enthalten. Für ratten- und mausefallen – boxen können eine vielzahl von beliebten Ratten- und Mausefallen halten.
ZnačkaRoshield #ad
VýrobceFort Products Limited #ad
Výška12.72
Délka9.29
Šířka9.41
Číslo díluSXBOX2-78
ModelkaRBBK2

9. Köder-Discount

#ad

Deratizační stanička na krysy Köder-Discount, 2

#ad
Köder-Discount #ad - Materiál: plast. Následně klíčem lehce pootočte a box otevřete. S bezpečnostní tyčkou na návnadu jed a systémem zamykání na klíč. Rozměry vxšxh: 120 x 270 x 180 mm, hmotnost: 460 g. Do deratizační staničky lze vložit návnadu v podobě pevných bloků, měkké pasty či pšenice / hotové návnady. Profesionální deratizační stanička na krysy z pevného plastu pro vnější i venkovní použití. Stejně tak sklapovací past na krysy. Pro otevření zasuňte do zámku klíč obdélníkovým koncem a otočte o 45°.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Výška4.72
Délka10.63
Šířka7.01
Číslo díluKD-1a
ModelkaKD-1a

10. Köder-Discount

#ad

Köder-Discount 5 profesionálních krycích stanic Alpha k pokládání krycího gift – bloky na návnady, návnadu nebo pšeničné návnady + brožura s tipy / triky pro pokládání rattengift

#ad
Köder-Discount #ad - Dodávka bez jedu na krysy; obsahuje 5 výstražných nálepek "Pozor jed na krysy" od Köder-Discount. Box na návnady je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Výška x šířka x délka = 100 x 130 x 235 mm; hmotnost: cca 174 g. Může být naplněn jedem na krysy ve formě bloku na návnady, pastové návnady nebo pšeničné návnady. Podrobné tištěné rozdělení součástí dodávky. Tunelová stanice na návnady s tyčemi na návnadu a systémem klíčů.
ZnačkaKöder-Discount #ad
VýrobceKöder-Discount #ad
Číslo díluKDA5
ModelkaKDa5