Top 10 Spannbettlaken Microfaser 100x200cm – Napínací prostěradla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Leonado Vicenti

#ad

180/200 × 200, Napínací prostěradlo, fleece, antracitové, zimní plyš, prémiový kašmírový touch, napínací prostěradlo, prostěradlo

#ad
Leonado Vicenti #ad - Již žádné mražení v zimě. Před prvním použitím prostěradlo perte odděleně. Vhodné pro matrace do výšky 27 cm. Sada napínacích prostěradel Cashmere Touch v prémiové kvalitě. Etrné k pokožce, bez záhybů, nemačkavý, testováno podle standardu Öko Tex. Návod k údržbě: napínací prostěradla lze prát při 60° a sušit v sušičce. Rozsah dodávky: 1x plyšové napínací prostěradlo barva a velikost dle výběru.
ZnačkaLeonado Vicenti #ad
VýrobceLeonado Vicenti #ad
Výška4.72
Délka15.75
Hmotnost2.87
Šířka11.02

2. Leonado Vicenti

#ad

Plyšový, plyšový, plyš, antracitová barva, plyšový, hebký napínací prostěradlo, plyšový, kašmírový touch, sada 2 ks 90 × 200 cm – 100 × 200 cm, super měkký, Leonado Vicenti Zimní napínací prostěradlo

#ad
Leonado Vicenti #ad - Pokyny k péči. Tak jste nejlépe připraveni na chladné noci! Vaše důvěra je základem naší činnosti. Tato pečeť potvrzuje, že naše textilie jsou šetrné k pokožce, prodyšné, neobsahují škodlivé látky a jsou dokonce vhodné pro alergiky.

Z tohoto důvodu se naše prostěradlo vyznačuje vysokou tvarovou stálostí a je opatřeno gumou po celém obvodu. Právě v zimním období se ukázalo, že pohodlné povlečení je velmi výhodné. Podporuje nejen rychlé uvolnění těla, ale nabízí také lepší udržení tepla ve srovnání s běžným biberovým ložním prádlem. Z tohoto důvodu podrobujeme naše prostěradla každoročně certifikaci Öko-Tex. Nežehlí se, rychleschnoucí, lze prát do 60 °, vhodné do sušičky při nízké teplotě.

Přejete si také, aby se z vaší postele stala útulnou pláž? pak jste u nás přesně na správné adrese! Naše vysoce kvalitní prostěradla se perfektně hodí pro postele a matrace s výškou až 28 cm. Vzhledem k tomu, snažíme se vám tento úkol usnadnit. Díky tomu lze prostěradlo snadno přetáhnout přes matraci, že postel často nepřináší velkou radost, zachovává si svůj tvar a pevně sedí na svém místě.
ZnačkaLeonado Vicenti #ad
VýrobceLeonado Vicenti #ad
Výška6.3
Délka15.35
Hmotnost3.53
Šířka11.02
Číslo díluSP TEDDY 90 Anthrazit (2x)AMA_mfn

3. r-up

#ad

Výška mnoha barev, 95 % bavlna / 5 % elastan 230 g/m² Öko-Tex, bez stresu i pro vysoké matrace oranžová, r-up Nejlepší napínací prostěradlo 120 x 200 – 130 x 220 až 35 cm

#ad
r-up #ad - Ochrana proti srážení a vysoká tvarová stabilita díky SANFOR-KNIT. Stálobarevná, neprůhledná, elastická a hladká. Nabízíme 3 kvality: "sedí" s gramáží 130 g/m², "třída" s česanou bavlnou 200 g/m² a naše "nejlepší" prostěradla s gramáží 230 g/m² a podílem elastanu pro ještě lepší tvar.

Perfektní pro standardní matrace, 130 cm × 200 cm, silné matrace, pružinové postele a vodní postele o rozměrech 120 cm × 200 cm, 130 cm × 220 cm a výšce cca 15 cm až 35 cm; k dostání další velikosti. Napínací prostěradlo bez stresu = bezproblémové povlékání díky stylové značce r-up jako orientační pomůcka a dostatečně dimenzované, pružné, žerzejové látky a vysoké můstky! Sedí bez záhybů a dobré držení díky stabilní, pevně všité trvale elastické gumě po celém obvodu.

Vysoce kvalitní prémiové žerzejové napínací prostěradlo z odolné, měkké a klimaticky regulující mako bavlny. Výběr kliknutím nahoře na název značky "r-up". 95% bavlna / 5% elastan 230 g/m² lze prát v pračce do 60 stupňů, bílá do 90 stupňů! Snadná péče, vhodné do sušičky, nežehlivé. Certifikováno a testováno na škodliviny podle Öko-Tex Standard 100 .
Značkar-up #ad
Výrobcer-up #ad
Výška0
Délka78.74
Hmotnost2.2
Šířka47.24
Číslo dílu96900886
Modelka96900886

4. MALIKA

#ad

žerzej, MALIKA® Prémiové teplé napínací prostěradlo, velikost: 180-200 x 200 cm, fleece, barva: antracitová, kašmírový dotek, napínací prostěradlo

#ad
MALIKA #ad - Tak je napínací prostěradlo hebké a trvale elastické! Protože při nošení postele nikdy není zvláštní zábava, chceme vám usnadnit práci. Potah tak rychle padne do svého tvaru a pevně sedí na matraci. To dokazuje, prodyšné, že naše textilie jsou šetrné k pokožce, bez škodlivých látek a dokonce vhodné pro alergiky!.

Proč? Čtěte dále! naše napínací prostěradla cashmere touch jsou zároveň vybavena obzvláště měkkým kašmírovým nádechem a žerzejovým strečem, díky čemuž jsou hebce měkké a hebké. Chcete také proměnit svou postel na policejku? pak jste u nás správně! Naše prostěradla jsou ideální pro všechny postele a matrace do výšky 28 cm.

Zejména v zimě je výhodou hebké prostěradlo. To pomáhá tělu nejen rychle se uvolnit, ale vrací tělu potřebné teplo lépe než běžné ložní prádlo. Proto je naše prostěradlo obzvlášť tvarově stálé a je vybaveno gumou po celém obvodu. Tak jste se postarali o chladné noci! vaše důvěra je základem naší práce! z tohoto důvodu každoročně podrobujeme našim prostěradlům certifikaci Öko-Tex.
ZnačkaMALIKA #ad
VýrobceMALIKA #ad
Výška0
Délka78.74
Šířka70.87

5. BaSaTex

#ad

Napínací prostěradlo Cashmere Touch podobné Nicky, Corals Fleece v 6 velikostech a 9 barvách 90 x 200 až 100 x 200 cm, Teddy, šedé

#ad
BaSaTex #ad - Také u již vypraných výrobků! Péče: péče je zcela jednoduchá. Jednoduše se do něj přitulíte! vlastnosti: díky certifikaci Öko-tex standard 100 vás můžeme ujistit, že naše napínací prostěradlo neobsahuje škodlivé látky, a proto je šetrné k pokožce a zdravotně nezávadné.

V případě nedostatků vám náš přátelský zákaznický servis rád pomůže. Mimořádný lesk vypadá nejen ušlechtile a elegantně, ale také svou ložnici. Samozřejmě zdarma vymění váš výrobek. Tento materiál reguluje vlhkost, je prodyšný a díky speciálnímu zpracování obzvlášť hebký a příjemně hřeje. Tímto napínacím prostěradlem tedy zhodnotíte nejen váš spánek, ale také svým vzhledem.

Materiál a haptika: napínací prostěradlo je vyrobeno ze 100% polyesteru/mikrovlákna. ZÁruka: díky našemu vysokému objemu výroby nelze chyby bohužel 100% vyloučit. Nejlepší však je, že jsou nežehlivé! vzhled: kašmírový touch/nicky plyš se vyznačuje nejen mnoha pozitivními funkcemi, ale současně také příjemně a pohodlně. Naše prostěradla lze prát v pračce na 40° a navíc je vhodná do sušičky.
ZnačkaBaSaTex #ad
VýrobceBaSaTex #ad
Výška0
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílubasa-cashmere-90-grau-EAN

6. r-up

#ad

Bez stresu i pro vodní postele bílá, r-up Nejlepší napínací prostěradlo 200 × 220 – 220 × 240 až 35 cm, 95 % bavlna / 5 % elastan 230 g/m² Öko-Tex, výška mnoha barev

#ad
r-up #ad - Výběr kliknutím nahoře na název značky "r-up". Vysoce kvalitní prémiové žerzejové napínací prostěradlo z odolné, neprůhledná, měkké a klimaticky regulující mako bavlny. Nabízíme 3 kvality: "sedí" s gramáží 130 g/m², "třída" s česanou bavlnou 200 g/m² a naše "nejlepší" prostěradla s gramáží 230 g/m² a podílem elastanu pro ještě lepší tvar.

95% bavlna / 5% elastan 230 g/m² lze prát v pračce do 60 stupňů, vhodné do sušičky, bílá do 90 stupňů! snadná péče, nežehlivé. Ochrana proti srážení a vysoká tvarová stabilita díky SANFOR-KNIT. Perfektní pro standardní matrace, 220 cm × 220 cm, silné matrace, pružinové postele a vodní postele o rozměrech 200 cm × 220 cm, 220 cm × 240 cm a výšce cca 15 cm až 35 cm; k dostání další velikosti.

Certifikováno a testováno na škodliviny podle Öko-Tex Standard 100 Stálobarevná, elastická a hladká. Napínací prostěradlo bez stresu = bezproblémové povlékání díky stylové značce r-up jako orientační pomůcka a dostatečně dimenzované, žerzejové látky a vysoké můstky! Sedí bez záhybů a dobré držení díky stabilní, pružné, pevně všité trvale elastické gumě po celém obvodu.
Značkar-up #ad
Výrobcer-up #ad
Výška13.78
Délka78.74
Hmotnost3.31
Šířka78.74
Číslo dílu96900725
Modelka96900725

7. MALIKA

#ad

100 x 200 cm, hebké napínací prostěradlo, dětská postel, barva: růžová, gauč, Malika® Napínací prostěradlo s hvězdami, kašmírový fleece, flaušové prostěradlo dobré jako chránič matrace, velikost: 90 x 200

#ad
MALIKA #ad - Naše prostěradlo je naproti tomu jediné, které je současně vybaveno obzvlášť měkkým kašmírovým dotekem a žerzejovým strečem. Naše prostěradla se vzorem hvězd se ideálně hodí pro všechny postele a matrace do výšky 28 cm. Tak je napínací prostěradlo měkké a trvale elastické! Protože není nikdy zvláštní zábava si oblékat postel, chceme vám usnadnit práci.

Tak jste se postarali o chladné noci. Potah tak rychle padne do svého tvaru a pevně sedí na matraci. Proto je naše prostěradlo obzvlášť tvarově stálé a vybavené gumou po celém obvodu. Zvláště v zimě je výhodou příjemné ložní prádlo. To dokazuje, že naše textilie jsou šetrné k pokožce, prodyšné, bez škodlivých látek a dokonce vhodné pro alergiky.

To pomáhá tělu nejen rychle uvolnit, ale vrací tělu potřebné teplo lépe než běžné ložní prádlo z bobra. Chtěli byste také proměnit svou postel v útulnou lásku? pak jste u nás zlatá. Vaše důvěra je základem naší práce! z tohoto důvodu naše prostěradla každoročně podrobujeme certifikaci Öko-Tex. Proč? Čtěte dál! potah naší konstrukce je často z dlouhotrvajícího materiálu, který není měkký ani elastický.
ZnačkaMALIKA #ad
VýrobceDreamhome24 #ad
Výška0
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo dílu1

8. r-up

#ad

R-up Nejlepší napínací prostěradlo, výška mnoha barev, 95 % bavlna / 5 % elastan 230 g/m² Öko-Tex, 180 × 200 × 200 × 220 cm až 35 cm, bez stresu i pro vysoké matrace antracitově šedá, dvojité balení

#ad
r-up #ad - Výběr kliknutím nahoře na název značky "r-up". Stálobarevná, neprůhledná, elastická a hladká. Ochrana proti srážení a vysoká tvarová stabilita díky SANFOR-KNIT. Napínací prostěradlo bez stresu = bezproblémové povlékání díky stylové značce r-up jako orientační pomůcka a dostatečně dimenzované, pružné, žerzejové látky a vysoké můstky! Sedí bez záhybů a dobré držení díky stabilní, pevně všité trvale elastické gumě po celém obvodu.

Perfektní pro standardní matrace, silné matrace, 200 cm × 200 cm, pružinové postele a vodní postele o rozměrech 180 cm × 200 cm, 200 cm × 220 cm a výšce cca 15 cm až 35 cm; k dostání další velikosti. Vysoce kvalitní prémiové žerzejové napínací prostěradlo z odolné, měkké a klimaticky regulující mako bavlny.

Certifikováno a testováno na škodliviny podle Öko-Tex Standard 10095% bavlna / 5% elastan 230 g/m² lze prát v pračce do 60 stupňů, bílá do 90 stupňů! Snadná péče, vhodné do sušičky, nežehlivé. Nabízíme 3 kvality: "sedí" s gramáží 130 g/m², "třída" s česanou bavlnou 200 g/m² a naše "nejlepší" prostěradla s gramáží 230 g/m² a podílem elastanu pro ještě lepší tvar.
Značkar-up #ad
Výrobcer-up #ad
Výška13.78
Délka70.87
Hmotnost6.04
Šířka78.74
Číslo dílu96902590
Modelka96902590

9. Lunarys

#ad

Pružinovou postel / matraci + topper & vodní postel – strečový žerzej, Lunarys® SleepRoyal luxusní napínací prostěradlo 140 x 200 cm – černé – 250 g/m² Premium prostěradlo – 40 cm výška můstku – pro vysoké matrace

#ad
Lunarys #ad - Bezpečné a ověřené: Öko-tex 100 | napínací potah na postel ověřený Ökotex vysoké bezpečnostní a ekologické standardy vhodný pro alergiky | strečové prostěradlo s extra pevnou napínací gumou / gumou | ochrana proti sražení díky náročnému SANFOR-KITu. Lepší spánek: luxusní, nadýchaná měkká pokožka pro větší pohodu | nejvyšší komfort ležení díky hladkému povrchu bez záhybů | reguluje teplotu pro všechna roční období – teplé v zimě, chladivé v létě.

Prémiová kvalita: napínací prostěradla z nejjemnější česané bavlny | exkluzivní, těžké & neprůhledné luxusní žerzejové napínací prostěradlo 250 g/m² silná látka pro trvanlivost a tvarovou stabilitu | optimální směs – 95 % bavlna měkká, 5 % elastan elastický. Perfektní tvar: napínací prostěradlo na míru pro matrace 140 × 200 cm – žádné dvojité velikosti | bez záhybů | plátno pro matrace až 35 cm; silné matrace s vrchní matrací/podložkou matrace; pružinové pružiny + matrace; pružinové postele a vodní postele.

Záruka, péče a manipulace: vzácné otvory, barevné vady při dodání a žmolkování se vztahuje záruka | lze prát na 60 °c bílá 90 °C | Používejte pouze jemné nebo barevné prací prostředky bez optického zesvětlovače | bez nutnosti žehlení, vhodné do sušičky – při nízké teplotě | stálobarevné.
ZnačkaLunarys #ad
VýrobceLunarys #ad
Výška15.75
Délka78.74
Hmotnost2
Šířka55.12

10. one-home

#ad

160 x 200 cm, Zimní napínací prostěradlo Teddy Plyšové Teplé Měkké Nicki Fleece Hebké Flaušové Kašmírové Touch, barva: šedá, velikost: 140 x 200 cm

#ad
one-home #ad - Napínací prostěradlo 140 × 200 cm – 160 × 200 cm, ideální pro standardní matrace a s komfortním stahováním po celém obvodu. Tato zimní napínací prostěradla jsou díky měkké látce velmi příjemně teplá. Hebce měkké a nádherně heboučké. Výška boku činí cca 25 - 30 cm. Toto prostěradlo z mikrovlákna s kašmírem je perfektní pro chladnější dny, podzim a zimu.
Značkaone-home #ad
VýrobceOne-Home #ad
Výška0.01
Délka78.74
Šířka35.43
Číslo dílu4063709923083_mfn