Top 10 Ultra Short Throw Projector 4K – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jimveo

#ad

Dataprojektor Jimveo WiFi Mini dataprojektor 9000 lumenů, LCD domácí kino/venkovní/kompatibilní s TV stick/X-boxem/DVD/laptopem/smartphonem, malý, 1080p Full HD dataprojektor 250" displej

#ad
Jimveo #ad - Vy budete mít vizuální zážitek 1080p za cenu 480P, ideální pro stavbu domácího kina. Lze jej jednoduše použít s flexibilním držákem kamery, abyste využili různé metody projekce na více místech. Vybaveno funkcí časovače a pomáhá efektivně spravovat váš čas. Tento lcd projektor s krátkým děrováním překonává omezení místa a lze jej použít uvnitř, při kempování nebo v autě pro každodenní zábavu, venku, což z něj dělá perfektní dárek pro děti i dospělé.

9000 lumenů a 1080p full hd & 250" velká obrazovkac11 dataprojektor nativní rozlišení 1080p, podporuje velikosti obrazovky 36 až 250" doporučeno 40 – 120 palců, je o 75 % jasnější než jiné 720p projektory, používá nejnovější technologii Spotlight a vysoce refrakční čočku, podporuje rozlišení až 4K Full HD, poskytuje jasnou a živou kvalitu obrazu a živé barvy. Dataprojektor c11 wifi podporuje kabelové připojení usb a bezdrátové zrcadlení obrazovky WiFi pro systémy iOS/Android, vezměte si mini projektor domů a máte skutečné mobilní kino.

Se zabudovaným hi-fi a 360° obrazem zepředu, hi-fi sound & stropní držákReflexní design filtruje škodlivé modré světlo, zezadu a ze stropu lze tento mini LED projektor používat jak uvnitř, tak i venku. Ochrana očí a časovač spánku, aby ulevilo očím. Pro lepší zážitek doporučujeme přístroj používat v tmavém prostředí. Pokrokový chladicí systém zabraňuje přehřátí. S nejnovějšími energeticky úspornými led žárovkami a technologií rozptýleného světla si užijete pohodlnější zážitek ze sledování než s přímými zdroji světla, které 90 % zabraňuje pronikání prachu do projektoru, což lépe chrání vaše oči.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad

2. WiMiUS

#ad

Dataprojektor Official Netflix & Dolby Audio 25000 lumenů automatické zaostřování/lichoběžníková korekce WiFi 6 Bluetooth dataprojektor Full HD 1080P, podpora 4K 60Hz video projektoru pro domácí

#ad
WiMiUS #ad - Jiné projektory mají pouze 30 Hz. Přenos dat přes BT není podporován. Vrhací poměr 1, hry, větší plátno než jiné projektory 1080p, 50% zoom vám umožňuje přizpůsobit obraz na správnou velikost bez pohybu projektoru. Ať už si přejete projekci na straně, vám chytrý projektor ukáže jasný obdélníkový obraz.

Připojte fire stick/laptop/dvd přehrávač/PS5/Switch/X-Box s venkovním projektorem. Rozlučte se s náročnými procesy. Netflix dataprojektor a dolby audio dataprojektor wimius k9 má integrovaný systém linux s více než 10000+ aplikacemi, opravdové oficiální autorizace, bez TV flash disku a stahování. Led dataprojektor s plně uzavřenou optickou technologií zabraňuje průniku prachu a prodlužuje životnost projektorů. Automatické zaostřování a 6d korekce lichoběžníkového zkreslení projektor domácího kina má nejnovější automatické zaostřování a 6d technologii lichoběžníkového zkreslení a integrovaný vysoce přesný senzor, který rozpozná pohyby v reálném čase a rychleji a přesněji zaostřuje.

Podpora 4k 60 hz a prachotěsný projektor nativní full hd 1080p, jas 25000 lumenů, 99% technologie ntsc. Díky integrovanému čipu Bluetooth 5. 2 lze malý projektor bezdrátově propojit s Bluetooth sluchátky / reproduktory/airpody. I když často měníte polohu, sklonu nebo stropu, obraz se automaticky rozpozná a upraví během několika sekund.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška6.3
Délka8.27
Šířka7.09
Číslo díluWiMiUS K9 Beamer
ModelkaK9 Beamer
Záruka3 roky záruka

3. Vigpil

#ad

Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K, mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5

#ad
Vigpil #ad - Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. 300" velké plátno, s funkcí zaostření a lichoběžníkovou korekcí funguje domácí projektor dobře v každé místnosti. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom Nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku! Z důvodů autorských práv nelze videa jako Netflix, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu.

Kromě toho nabízíme 3 roky bezplatné údržby a celoživotní profesionální technickou podporu. Několik spojení a 3 roky záruka tento herní projektor je velmi univerzální, Amazon Prime, av a usb jej lze použít s chytrými telefony, laptopy, usb flash disky, s přípojkami hdmi, tv flash disky, PS5 a dalšími. Uvidíte jemnější detaily, vrásky a další jemnější detaily, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, jas 15000 luxů, které by jinak mohly být ztraceny.

Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor. Mini dataprojektor bluetooth může přes bluetooth propojit sluchátka, takže můžete zažít vynikající zážitek z poslechu, reproduktory a další externí audio zařízení a můžete si užívat plně pohlcující zvuk kina doma. Nativní 1080p dataprojektor full hd, kapky potu, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

4. Vigpil

#ad

Domácí kino, mini dataprojektor 4K, 5G WiFi projektor Bluetooth, dataprojektor Full HD 1080p, Dataprojektor 4K 15000 lumenů, venkovní/domácí video dataprojektor kompatibilní s

#ad
Vigpil #ad - S obousměrnou konektivitou Bluetooth 5. 1 je váš přenosný mini projektor více než jen reproduktor – projektor můžete propojit s externími reproduktory, sluchátky a sluchátky pro lepší zvukový zážitek. 100% – 50% zoom a ± 15° lichoběžníková korekce vyvinuto pro zábavu v životním stylu a komfort při práci. Stupnice na 100 % – 50 % vám umožňuje získat správnou velikost plátna bez častých úprav vzdálenosti, zejména pokud je přenosný projektor zavěšen na stropě.

Projektor podporuje bezplatnou 3letou záruku, obraťte se na zákaznický servis, 5 mm audio*1 přípojku, pokud váš projektor po obdržení nefunguje, abyste obdrželi bezplatnou výměnu. Odstraňte omezení routerů a Wi-Fi, které si můžete vzít s sebou. S optimální úhlopříčkou obrazu 120 palců si můžete s tímto full hd dataprojektorem užívat své oblíbené seriály, filmy a sportovní události na našem videoprojektoru, abyste získali realistický zážitek ze sledování. Nový jas novinka! podporuje 15000 lumenů a 4k video dataprojektor c9 4k je vybaven nejnovějším vysokým jasem 15000 luxů a vysokým kontrastním poměrem 15000:1, potlačení šumu, 1080p nativním rozlišením, obraz je jemný, jedinečnou technologií reprodukce barev a více než 24 milionů barevných rozsahů, vylepšená barva a přesná reprodukce barev.

Věrvěrvěrvěrvěrvěra perfektní zážitek ze snímku trháku. Konektivita více zařízení a 3 roky záruka tento projektor 4k domácí kino má usb*2/hdmi*2/vga*1/av*1/3, který perfektně funguje s fire Stick/Laptop/PS5/smartphonem. Vlastnictví dataprojektoru je synonymem vlastnictví kina, která bez námahy odstraní problémy se zpožděním WiFi a během několika sekund vám nabízí velké plátno.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

5. Jimveo

#ad

300" displej s TV, Dataprojektor Elektrické zaostření/lichoběžníková korekce Mini dataprojektor ± 360° rotace Jimveo Sky dataprojektor 1080p Full HD 12000L WiFi 6 Bluetooth podporuje 4K domácí kino

#ad
Jimveo #ad - Kompatibilní s řadou přístrojů a vysoce účinný chladicí systéme18 dataprojektor má hdmi*1, které jsou kompatibilní s tv flash disky, který dokáže automaticky odvádět teplo přístroje, dvd, sluchátka *1 přípojky, smartphony atd. Dataprojektor jimveo má zabudovaný duální ventilátor, počítači, když přenosný projektor přehrává videa, USB*1, a efektivně prodlužuje životnost přístroje.

Technologie stupeň 95 % NTSC. Vestavěný čip Bluetooth 5. 2, plynulejší, používat mobilní telefony android a apple pro hraní her na stejné obrazovce, můžete rychle propojit s Bluetooth reproduktory/sluchátky, která je rychlejší a stabilnější, kompatibilní s 5G/2.4g dual wifi, přineste pohlcující zvukový zážitek. Pomocí funkce zoomu projektoru můžete velikost obrazu libovolně přizpůsobit velikosti vašeho herního plátna, aniž byste projektorem museli pohybovat. Elektrické zaostřování, korekce lichoběžníkového zkreslení a funkce zoomuprojektor e18 je vybaven motorizovaným zaostřením a elektronickou vertikální lichoběžníkovou korekcí ± 45°. Kožešinu a svalové linie zvířete lze zřetelně rozpoznat, s nejnovější technologií pro sběr světla a čočkou s vysokým indexem lomu pro snížení optické ztráty, když se díváte na film.

Nastavitelný směr projekce o 360° projektor na mobil byl pečlivě vyvinut tak, aby přístroj a stojan integroval, která vám nabízí úžasný volný úhel přehrávání. S tímto přenosným projektorem si můžete užívat zážitek ze stropního kina se svou rodinou, takže můžete bez problémů dosáhnout bezproblémové 360° projekce, i když ležíte ve své ložnici. Nativní full hd 1080p a 12000 lumenůjimveo e18 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, až 12000 lumenů, v kombinaci s nejnovější lcd technologií a reprodukcí barev.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad
Záruka3 roky záruka

6. WiMiUS

#ad

Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, 4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej, LED domácí kino, video, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor

#ad
WiMiUS #ad - Není nutný žádný další adaptér. Vychutnejte si kdykoli velké plátno o velikosti 300" a 50% zoom vám umožní nastavit obraz na příjemnou velikost bez pohybu projektoru. S 90% technologií ntsc a vysokou reprodukcí originální barvy. Po nastartování projektoru se zobrazí stabilní a jasný obraz. Vestavěný čip Bluetooth 5.

0, abyste mohli nabídnout různé zvukové scény. 4p/4d keystone a 300" velká obrazovkawimius domácí kino projektor je vybaven nejen horizontální a vertikální 4d korekcí, ale také rozšířenou 4bodovou lichoběžníkovou korekci, takže projektor lze umístit kdekoliv. Video dataprojektor je vybaven 6vrstvým sklem s vysokou propustností světla. Několik připojení a podpora prezentace vybaven 2 x hdmi přípojkami, projektor také přehrává soubory microsoft office přímo z usb flash disku, zatímco ostatní projektory musí pro přehrávání připojit notebook. Dataprojektor 1080p realističtější a přirozenější zážitek ze sledování.

Beamer full hd podporuje projekci přední/boční/stropu. Ip lichoběžníkového zkreslení a kamera intelligent spolupracují a automaticky korigují obdélníkový obraz, integrovaný vysoce přesný senzor, pokud boční projekce a úhel sklonu nepřekročí 20°. Inovativní automatické zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení projektor p62 disponuje technologií automatického zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji. Pro přenášení projektoru lze přenášet tašku na míru.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

7. WiMiUS

#ad

Andriod TV a elektrické zaostřeníBeamer Full HD Nativní, 1080p WiFi 6, Bluetooth dataprojektor podpora 4K, video dataprojektor 750ANSI domácí kino se stativem/automatická vertikální

#ad
WiMiUS #ad - Nativní 1080p full hd dataprojektor 4k a 22000:1 kontrast a se stativemnativní rozlišení 1920 × 1080p podporuje dekódování 4k, vysoký dynamický kontrastní poměr 22000:1. Multi interface & 3 roky záruka tento 1080p full hd dataprojektor wifi bluetooth má hdmi/usb*2/av/3, lze použít na tv, 5 mm audio rozhraní, dvd přehrávač, usb pevné disky, notebook, tv box, ps5 atd.

Tento dataprojektor 4k domácího kina vám ušetří peníze/starosti/námahu a je cenově výhodnou volbou pro požitek z domácího kina. Nízká spotřeba energie, životnost lampy až 100 000 hodin. V případě problémů/vrácení nebo výměny nás kontaktujte. S automatickou vertikální/4p lichoběžníkovou korekcí podporuje projekci ze strany. Dodáváme vám jasnější/realistické filmy, užívejte si kdykoli atmosféru kina doma.

Andriod tv a elektrické zaostřenívybaveno systémem android tv s 7000 aplikacemi, bez tv flash disku. Dataprojektor wimius p63 je dodáván se zárukou a doživotní technickou podporou. 300" velikost a 50% zoom a automatická/4p vertikální lichoběžníková korekce obrazovka o velikosti 30 – 300 " je ve vzdálenosti 0, zahradní party atd. Wifi 6 a bluetooth 5. 2 projektor vylepšená technologie wifi6, přenosová rychlost je rychlejší, přenosový dosah je větší. Poslouchejte další dech beroucí filmové zvukové efekty.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.39
Délka9.8
Hmotnost4.41
Šířka8.03
Číslo díluBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
ModelkaBeamer 4K Full HD 1080P WiMiUS P63
Záruka3 roky

8. Sainyer

#ad

Digital Focus Mini dataprojektor s podporou WiFi 6 a Bluetooth 5.0 4K 8K, Dataprojektor Sainellor 4K s Android 12.0 OS 4GB RAM 32GB ROM, 500ANSI Native 1080P outdoorový projektor 4D 35% Zoom 300"

#ad
Sainyer #ad - Se 4 gb ram a 32 gb rom společně s výkonným 2, 0ghz procesorem můžete bez námahy procházet rozsáhlým ekosystémem více než 10 000 aplikací. Nesrovnatelná vizuální brilance ponořte se do světa dechberoucí jasnosti a živých barev. Možnosti mini projektoru jsou neomezené a nabízejí vám personalizovaný a všestranný zábavní rozbočovač.

Televizní systém smart android 12. 0 zažijte výkon nejnovějšího televizního systému android 12. 0, bezproblémově integrován do našeho přenosného projektoru. Nápadný zvuk a uživatelsky příjemné funkce stereozvukový systém našeho 4k dataprojektoru doplňuje mimořádné vizuální kvality a vytváří filmovou atmosféru v pohodlí vašeho vlastního prostoru. Dodávané dálkové ovládání bluetooth s pohybovými senzory umožňuje intuitivní a pohodlné ovládání. Mnohostranné možnosti připojení náš projektor s wifi a bluetooth podporuje 5g a wifi6 a zajišťuje rychlé a stabilní wifi připojení pro přehrávání videí.

Funkce ppt zajišťuje, ale také cenným nástrojem pro profesionální použití. Bluetooth 5 umožňuje snadné spárování zařízení, jako je tv stick, sluchátka nebo reproduktory, jako jsou sluchátka, USB a audio nabízí flexibilitu pro celou řadu zařízení, a zvyšuje přizpůsobivost projektoru vašemu inteligentnímu životu. Projektor sainellor 4k nabízí nativní rozlišení 1080p a poskytuje jasné a detailní snímky, které oživí vaše oblíbené filmy, televizní pořady a prezentace. Elektrické zaostření, digitální 4d+4p keystone přizpůsobení ±45° a 35% zoom zajišťují snadné nastavení a optimální sledování všude.
ZnačkaSainyer #ad
VýrobceSainyer #ad
ModelkaY8

9. HOPVISION

#ad

Domácí kino, Native 1080p Full HD dataprojektor 10 000 l, podporuje 4K 350" displej, video dataprojektor s 150 000 hodinami, multimediální dataprojektor pro smartphone/PC/laptop/PS4/TV stick/EXCEL/PPT

#ad
HOPVISION #ad - Perfektní domácí kino a profesionální technická podpora– projektor hopvision na krátkou vzdálenost se hodí pro multiscénní aplikace, pro ppt/excel/word. Vestavěné duální stereo reproduktory se zvukem SRS, přesné staré a silné basy. 10 000 lumenů a nativní 1080p, které poskytuje 6krát více detailů než projektory 720p.

Pokud máte nějaké problémy, fotografie, ale také jako domácí kino. Stejně jako jste přinesli divadlo domů. Nízká spotřeba energie a lampa s dlouhou životností– tento vylepšený projektor má nejlepší chladicí systém, vysokou účinnost chlazení a nízkou hlučnost ventilátoru, což znamená, čímž lze životnost žárovky prodloužit na 150 000 hodin, že ji můžete používat více než 20 let. Kompatibilní se smartphony/tablety/pc/TV/laptopy/USB flash disky/PS4/DVD přehrávači/TV boxem atd. Wlan dongle, tV Stick nebo Roku.

350" obří obraz a hi-fi stereo zvuk – full hd projektor hopvision 1080p s velikostmi obrazu až 350 palců, které vám nabízejí vyšší výšky, užijte si skvělý zážitek z obrazu. Výkonné reproduktory nabízejí jiný a překvapivý zážitek. Multimediální spojení a ultimativní zážitek z dotykové obrazovky-rozhraní zahrnuje výstup hdmi/usb/aV/Audio 3, 5 mm. Používá se také jako domácí kino, videa, lze jej použít nejen jako domácí kino, televizní seriály, sport, Liga mistrů UEFA, jako jsou hry, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaHOPVISION #ad
VýrobceHOPVISION #ad
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaJQ818A
Záruka2 roky záruka

10. YABER

#ad

Dataprojektor vestavěný TV dongle s NFC a automatickým zaostřováním, WiFi 6 Bluetooth Beamer, 1080p Full HD dataprojektor 4K domácí kino, Dolby Audio/Sound od JBL LED Beamer, video dataprojektor pro 300'' displej, YABER 800 ANSI lumenů

#ad
YABER #ad - Integrovaný tv dongle s více než 7 000 aplikacemi tento led projektor s více než 7 000 aplikacemi, mezi nimi oblíbené streamovací služby jako YouTube, netflix a prime video, můžete zcela jednoduše přistupovat k vašim oblíbeným pořadům a filmům bez připojení k externímu zařízení.

Nechte se ještě hlouběji ponořit do rodinného zábavního večera. Nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu. Díky funkci nfc projektoru se musíte pouze dotknout zařízení s nfc projektoru, kteří používají wifi mirroring, plynulejší, abyste mohli přenášet média uvnitř. Smart tof bezsenzorové automatické zaostřování venkovní projektor yaber k2s disponuje inteligentní technologií automatického zaostřování tof. Posuňte zážitek z prezentace filmů, her a konferencí na novou úroveň. Tento full hd projektor se perfektně hodí pro domácí kino a prezentace v malých podnicích.

Dosáhněte pohodlného a přesného plynulého spojení. Wi-fi 6 a nfc technologieexkluzivní technologie nfc. Dolby/jbl 360° prostorový zvuk tento projektor domácího kina má integrované dvojité 10w jbl stereo reproduktory kombinované s dolby audio. Tento videoprojektor poskytuje jasný obraz za méně než 1 sekundu, což je pětkrát rychlejší než běžné projektory na trhu. Full hd projektor a 800 ansi lumenůchytrý projektor yaber k2s má nominální rozlišení 1920 × 1080p, podporuje 4k videa a je ultra světlý s 800 ansi lumeny.
ZnačkaYABER #ad
VýrobceYABER #ad
Výška4.96
Délka11.42
Šířka10.63
Číslo díluK2s
ModelkaK2s
Záruka3 roky