Top 5 Hatsune Miku Plush – Plyšová zvířata

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Good Smile Company

#ad

Character Vocal Series 01: Hatsune Miku Huggy Good Smile Chibi Figur Hatsune Miku 6 cm

#ad
Good Smile Company #ad - 6, 5 cm groß und wird in einer Fensterbox geliefert. Sie ist ca. Aus good smile company's "huggy Good Smile"- Reihe kommt diese detailreiche Chibi Figur mit beweglichen Armen.
ZnačkaGood Smile Company #ad
VýrobceGood Smile Company #ad
Výška3
Délka4.5
Hmotnost0.2
Šířka5
Číslo díluG17286
ModelkaG17286
ZárukaKeine Garantie

2. Popbuddies

#ad

30cm, Popbuddies, Hatsune Miku, Plüsch/Plush Figur/Toy, original & lizensiert

#ad
Popbuddies #ad - Sehr gute Qualität. Material: 100% Polyester. Kuschelig und weich. Mit vielen Details. Offiziell lizenzierte Figur.
ZnačkaPopbuddies #ad
VýrobceCrunchyroll Manga #ad
Číslo dílu448/85163
Modelka448/85163
ZárukaKeine

3. GOOD SMILE COMPANY

#ad

GOOD SMILE COMPANY Hatsune Miku Weihnachten 2022 Uhr Plüsch 27 cm Hatsune Miku SP Fluffy Plüsch

#ad
GOOD SMILE COMPANY #ad - Good smile company präsentiert in seiner produktlinie das plüschtier von hatsune miku christmas 2022 SIEHE PÜSCHE 27 CM HATSUNE MIKU SP FLUFFY PLUSH.
ZnačkaGOOD SMILE COMPANY #ad
VýrobceGOOD SMILE COMPANY #ad
Výška3.15
Délka4.72
Hmotnost0.15
Šířka3.15
Číslo díluGSC77950639
ModelkaHatsune Miku Series SP Fluffy Plush

4. BBSJX

#ad

Cartoon Japan Action Figurure Plněná panenka Polštář Cosplay Dárek 30 cm, BBSJX Kawaii Anime Vocaloid Hatsune Miku Plyšový polštář Hračka

#ad
BBSJX #ad - Zvláštní dárek: látkové zvířátko se výborně hodí jako dárek k narození, jako dárek ke křtinám nebo k prvnímu vybavení. Nejen pro miminka, obývacího pokoje, kanceláře, dětské postele a na jakékoliv místo, ale také pro dospělé je perfektní jako polštář pod šíji v obývacím pokoji na gauči.

Plyšové zvířátko je vyrobeno z velmi kvalitního. Malé a velké: pro mazlení a milování: do ložnice, které se líbí. Materiál : 100% odolná plyšová látka, rich pp bavlněná výplň a z hedvábné vaty šetrné k pokožce, poskytuje lepší pocit pokožky. Také na slavnostní příležitosti jako Velikonoce, Vánoce nebo jiné. Kromě toho neobsahuje žádné jedovaté látky a bylo testováno společností CE.

Položte krycí polštář na slunci nebo do sušičky. Pokud chcete vědět ještě více o těchto křupavých látkových zvířách, je vám k dispozici náš kompetentní zákaznický servis. Důležité: ošetření je dodáváno vakuovým balením. Je velmi šetrný k pokožce a měkký, lze jej prát na šetrný program při 30° a je stálobarevný. Návod k údržbě: plyšové zvíře je povrchově vodou a jemným mýdlem, aby se odstranily skvrny.
ZnačkaBBSJX #ad
VýrobceBBSJX #ad

5. Good Smile Company

#ad

Good Smile Company Series Plush Panda Maju Watch 43cm Hatsune Miku Fluffy Plüsch

#ad
Good Smile Company #ad - Good smile company präsentiert in seiner produktlinie die figur von hatsune miku Panda MAJU VER PELUCHE 43 CM HATSUNE MIKU FLUFFY PLUSH.
ZnačkaGood Smile Company #ad
VýrobceGOOD SMILE COMPANY #ad
Výška3.15
Délka4.72
Hmotnost2.54
Šířka3.15
Číslo díluGSC77951611
ModelkaHatsune Miku Series Fluffy Plush